Şimdi Ara

Ps4 menü ve oyunda ses gelmiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
5.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar menülerde dahil olmak üzere oyunda da ses gelmiyor. Kulaklık takınca geliyor sadece. Başına gelen çözümünü bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ayarlardan sesi sadece kulakliga vermis olabilirsin degistirirsen cozulur diye tahmin ediyorum
  • Yok hacı sadece kulaklığa vermiş olsak bile o ayarlar sadece kulaklık takılı iken geçerli kulaklık yokken de aynı.

• hdmı kablonda sıkıntı olma ıhtımalı cok yuksek. farklı bır kabloyla denedınmı bılemıyorum tabıkı
  • Denemedim henüz ama kutunun içinden çıkan kablo ve sadece normal çalışırken birden gitti bir dahaki Açılışta ne olabilir yeni kabloya durduğu yerde?

• quote:

Orijinalden alıntı: intikad

Denemedim henüz ama kutunun içinden çıkan kablo ve sadece normal çalışırken birden gitti bir dahaki Açılışta ne olabilir yeni kabloya durduğu yerde?

Bi aç kapa, arada yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

quote:

Denemedim henüz ama kutunun içinden çıkan kablo ve sadece normal çalışırken birden gitti bir dahaki Açılışta ne olabilir yeni kabloya durduğu yerde?

Kaç defa açtım kapadım hala aynı çok ilginç ya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

quote:

Kaç defa açtım kapadım hala aynı çok ilginç ya

Eğer HDMI bozuk değilse ,değişik bir teori atayuım, belki dualshock 4 kulaklık girişi bozuldu, kulaklığı çıkardığını algılayamıyor, hep takılı gibi kalıyor desem. Var mı atlatmanın bir yolu ayarlardan hem kulaklığa hem tv ye ses verdirme.

• Ps4u TVden once acinca oluyor bazen bende. O yuzden hep once TVyi acip sonra PS4u aciyorum. Bazi kisilerde ise tam tersi oluyor.

• Ayarlar öyle zaten hocam kulaklıktan sadece konuşma sesi gelsin sistem sesi normal tv den gelsin diye ayarlı kulaklık girişinde bir problem olduğunu düşünmüyorum.

Tv olayı da iki türlü de denedim ama hala aynı.

• quote:

Arkadaşlar menülerde dahil olmak üzere oyunda da ses gelmiyor. Kulaklık takınca geliyor sadece. Başına gelen çözümünü bilen var mı?

Hocam bu sorun 2.0 guncellemesinden sonra benimde başıma geldi çözümü yok sadece benim bulduğum uyduruk bi yöntem var açıkcası komedi gibi.
    Sorun tv hdmi sec den kaynaklı
    Çözümü ise ps4 açarken tv kesinlikle kapalı olsun
    Önce ps4 aç zaten hdmi secden tvyi otomatik açıyor ps4 bu sayede ses vs oluyor

• Banada arada oluyor. Cihazlari kullanmak icin resmen taklalar atiyoruz.

• bu sorun bendede vardı cözdüm .D yapmanız gerekenler...
    ilk olarak ps4 ünüzü ayarlardan girip sıfırlayın fabrika ayarlarına gelsin daha sonra hesabınızla giriş yapın ağ şifrenizi girin cözünürlüğü yükseltin ve bütün bunları boş yere yaptığınızı anlayıp :D en son care olarak tv nizdeki hdmı giriş noktasını değiştirin nedir bu misal ps4 ünüzden gelen htmı kablo yu farklı bir hdmı girişine takmanız cözüm olacakdır. bu cözümde işte yatamazsa kulaklıkla oynamaya devam edin .
  • bioleon555 kullanıcısına yanıt
    Ps4 almayı düşüyorum.ps cafeden ps4 kiraladım.ancak menuden ve oyundan ses gelmedi .çozunurluk ayarlarından baktığımda 1080p yi desteklemiyor.ama 1080p işaretleyince goruntu veriyor .goruntu var ses yok durumu.ps4 alsam mı almasam mı

• intikad kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bendede var .ps4 yeni aldım ses yok .goruntude problem yok .tv de sorun olmasından şüpheleniyorum .sizin durum çozuldumu
    @intikad

• ben sorunu cözdüm ps4 den gelen hdmı kablosunun takılı olduğu tv hdmı girişini değiştirdim oldu :D
  • Hdmı cıkışını degiştirin yada ayarlarda çözünürlük otomatik seçin ve Ps4 tekrar başlatın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi run...rabbt -- 3 Aralık 2014; 8:03:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bioleon555

bu sorun bendede vardı cözdüm .D yapmanız gerekenler...
    ilk olarak ps4 ünüzü ayarlardan girip sıfırlayın fabrika ayarlarına gelsin daha sonra hesabınızla giriş yapın ağ şifrenizi girin cözünürlüğü yükseltin ve bütün bunları boş yere yaptığınızı anlayıp :D en son care olarak tv nizdeki hdmı giriş noktasını değiştirin nedir bu misal ps4 ünüzden gelen htmı kablo yu farklı bir hdmı girişine takmanız cözüm olacakdır. bu cözümde işte yatamazsa kulaklıkla oynamaya devam edin .

quote:

ben sorunu cözdüm ps4 den gelen hdmı kablosunun takılı olduğu tv hdmı girişini değiştirdim oldu :D

slm,hocam ben fabrika ayarlarınıda yaptım ama hala ses yok,tv de 1 tane hd girişi var başka bir port olmadığı için deneyemiyorum giriş bozulsa diyecem hd uydu cihazı var onda ses geliyor amane yaptıysam ses gelmiyor

hocam peki sizinde diğer hdmı girişini niye kabul etmiyor da 2. girşte çalışıyor???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 21 Mart 2015; 21:14:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: run...rabbt

Hdmı cıkışını degiştirin yada ayarlarda çözünürlük otomatik seçin ve Ps4 tekrar başlatın

hocam tv de 1 tane çıkış var ve herkes 2. porta takın diyor peki neden yani 1. hdmı kabul etmiyor?
  • Bu sorun bende ps3 varken olmuştu.Çözümümü yazayım belki yardımı dokunur.
    Seçeneklerden sound settingse gelin.Oradan audio output settingse gelin.HDMI kısmına girin.Automatic seçin.Hdmi çıkışınızı tanıyıp ilgili bilgileri yazar.Ok deyip çıkın.Ben böyle bir yol izlemiştim ve sorunum çözülmüştü.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.