Şimdi Ara

psn'e girişteki olumsuzluk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi bir türlü yeni aldığım türk psnini kullanamıyorum. bana girişi onaylarken paso; "you cannot sign in using another user's sign-in ID" diyip duruyor ne yapmalı nasıl çözmeli şimdiden teşekkürler..

• 2 aynı isimle giriş yapmaya çalışıyorsunuz galiba, TR PSN'e farklı bir isim ve mail ile yeni hesap açınız...
  • aynı isim derken misal benim adım ali soyadım da veli olsun bu isme farklı bir psn adresi alamıyor muyum yani?
  • Başki bir user açman gerekiyor galiba.
  • Ad soyadin onemi yok....salla onlari onemli olan --ID-- Eger id ni baska biri kullaniosa baska bir isim bulman lazim
  • bir de şu var madem başka birisi kullanıyor öyleyse benim bilgisayardan psn e girince şifre ve mail adresimde neden sorun oluşmuyor girebiliyorum bilgisayardan hesabıma??
  • başka user açıcan.aynı user de sadece bir psn e girilir.
  • Burdaki sorun PSN ID değil büyük ihtimalle,eğer aynı kullanıcı adını başka biri kullanıyorsa oluştururken hata verir.O hesabının mail adresini başka biri kullanıyor veya aynı mail adresiyle 2 veya daha fazla PSN hesabı açılmış.(Veya o kullanıcı da başka bir mail girersende bu hatayı verebilir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 5 Ekim 2010; 20:22:07 >
  • Başka bir user açman lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.