Şimdi Ara

Puan kırılması hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler şimdi geçen sene yerleştik ama okula gitmedik diyelim bu sene kırıkla hazırlandık ve bu sene tekrar yerleştik ve okula gittik şimdi seneye girdiğimizde puan tekrar kesiliyor mu ?

• bende merak ediyorum.
  • benim fikrim yok ama bence kesiliyordur sonuçta okula giriyorsun yine obp kırılıyor
  • evet kırılır .
  • Tam anlamadım ama tercih te yerleşince, 1 yıl süreyle kırılır diye biliyorum
  • Bir önceki sene bir yere yerleştirildiysen o sene puanın kırılır. Tek koşul bu.
  • an agony A kullanıcısına yanıt
    Hocam yani üst üste 2 yıl yerleşiyorsun 3.sene girince noluyor diye soruyorum
  • Murat_Erman kullanıcısına yanıt
    Hocam yani üst üste 2 yıl yerleşip 3.senede tekrar girersek yine mi kırılıyor
  • Mikyx M kullanıcısına yanıt
    Tabii ki sınava girdiğin yıldan bir önceki yıl yerleştirildiysen kırılıyor işte yukarıda yazdığım gibi. Sen istersen bunun için 1001 çeşit ihtimal yaz.
    Teşekkür ederim hocam
  • SDemyın S kullanıcısına yanıt
    Aradığım cevap hocam teşekkür ederim
  • Mikyx M kullanıcısına yanıt
    Sınava girdin yerleştirildin sonraki sene puanın kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirdildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır. Sonraki sene bir daha sınava girdin ve kırıkla yerleştirildin sonraki sene puanın yine kırılır.

Tekrar tekrar kırlınca %50 nin yarısı %25 olur mu diye de sorarsın belki. Hayır her sene %50 si kullanılır.
    HAHAHAHAHAHDMDKCJDNCİEHCJSBCKDHCKDJCJSJCUSNCKDJXJHAHAHSJCJSNCKENCKSBKCBDJCJDHCJSJFJENCJSHXJSJCHJSİXJENCKSJDİENKFJSJDKCUSNJCSHJDJSKCJSJSJCJSHS
    Aşağıya doğru okuyup gidiyodum sonradan anladım anladim hocam sakin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mikyx -- 1 Ağustos 2019; 18:22:34 >
  • Yerleştirildik, bir sene gittik okulu bıraktık. Puan kırılıyor mu.

İşin bugunu buldum, ortalama bir dil kursu 10.000 lira civarı. 1+2 şeklinde çevirmenlikler var. Bu yıl tam burslu uygulamalı Rusça ve çevirmenlik yazdım gelişim üniversitesinde. Hazırlıktan sonra kaydımı sildirip sonraki yıl uygulamalı İspanyolca ve çevirmenlik yazmak istiyorum.

Yaş 32
  • dış kapının iç mandalı kullanıcısına yanıt
    Hocam anladığım kadarıyla olay şu puan kırılmasının tek şartı sınava girdiğin senenin 1 yıl öncesinde yerleşmek yani kırılır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.