Şimdi Ara

RADYOLU İ-RİVER T10

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • baba nie sation gul gibi t10u shuffle daha mi iyi...ben olsam satmam bence yanlis yapion tamma ses kalitesi daa iyi olabilir amma ve lakin kullanim falan pil ömrü ekran yok üüü...
  • ben bakamadım...
  • yazının ustune tıklatın
  • İyide T serilerinde radyo yokki,

Ayrıca link kaldırılmış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _ahmet_

İyide T serilerinde radyo yokki,

Ayrıca link kaldırılmış.

usa versiyonlarında var.. ve bazı uzakdoğu ülkelerinde..
  • quote:

Orjinalden alıntı: turuncu

quote:

Orjinalden alıntı: _ahmet_

İyide T serilerinde radyo yokki,

Ayrıca link kaldırılmış.

usa versiyonlarında var.. ve bazı uzakdoğu ülkelerinde..

kardes yasın kac bılmıyorum abı mı desem kardes mı desem onu sunu dıyım
    sende aılemızın mp3 calar uzmanı oldun
    ya gecen sordum cevap veren olmadı
    su yenı cıkan uzun ırıverdan bska tv alıcısı olan mp3 player jukebox varmı?
  • baslıkla pek alakası yok ama bi kaç model var... one cıkanlardan (bence) biri:

RADYOLU İ-RİVER T10

20/30GB built-in Hard Disk Drive
    Terrestrial DMB receiver
    MP3, OGG, ASF, WMA & Secure WMA Playback
    MPEG4, WMV, AVI, Divx, Xvid Video file Playback
    Jpeg, bmp picture file Playback
    4" Wide TFT-LCD
    SDIO slot
    Gaming
    TV out
    TV in (recording)
    USB 2.0 Support
    FM Radio and Recording
    Voice Recording
    15-hour battery life (6 hours for video).
    16M-color 4" TFT widescreen display

bence bu su an için piyasanın en iyisi.. tabii birde efsane cowon A-2 var... firmware ve hardware upgrade delisi bu şirketin akıllara zarar(UM1) eklentisi de hemen altta.. tabii ekstra bir 100 dolar odemeniz sartıyla...

RADYOLU İ-RİVER T10

RADYOLU İ-RİVER T10

RADYOLU İ-RİVER T10

RADYOLU İ-RİVER T10

bu arada senden büyüğüm ama bu pek de mühim bişey değil.. mp3 olayında uzman falan da değilim, sadece bu aralar tatildeyim ve hobilerimden biri de bu. hepimizde olduğu gibi.

• sagol abi diger baslaıktada yazdıgım gıbı cowon a hastayım ama meretler türkiyede yok :)
    olsa bıle kacak falan olur bende öle alamam
    ama harbıden manyak cıhaz ya
    bu eklenti tv alıcısı galıba
    ama bıde samsung var
    o nasıl acaba
  • samsungun cıkarttığı en iyi urunlerden (pmp ve mp3 dalında) biri olarak duruyor.. ama cowon un 100 dolarlık o devasa eklentisiyle başa cıkabilir mi bilemem... arastırmak lazım, bazı sitelerde karsılastırmalarına rastlamıştım.. samsung da bayağı iyi bi cihaz.. bir gün ikisi de turkiye de dağıtılırda, sağlam bi karşılaştırma yaparız inşallah ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: turuncu

samsungun cıkarttığı en iyi urunlerden (pmp ve mp3 dalında) biri olarak duruyor.. ama cowon un 100 dolarlık o devasa eklentisiyle başa cıkabilir mi bilemem... arastırmak lazım, bazı sitelerde karsılastırmalarına rastlamıştım.. samsung da bayağı iyi bi cihaz.. bir gün ikisi de turkiye de dağıtılırda, sağlam bi karşılaştırma yaparız inşallah ...

ınsallah benım almaya paramda olur
    sızler gıbı para yok bende pahalı ıemler alamıyorum

not mesajımda türkceyı katlettıgım ıcın düzeltmek zorunda kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maniac1987 -- 8 Nisan 2006; 2:35:15 >

• Arkadaşlar
    İkinci el forumna link vermiştim ama mesajı silmişler. Bu sefer direk gittigidiyor linkini veriyorum. BURAYA TIKLAYIN

Not: Alet amerikan versiyonu olduğu için radyosu var. Ben arkadasa getirtmiştim. Mtp-Ums dönüşümü de yapıldı ve şu anda flash disk olarak kullanılabiliyor ve sürükle bırak ile sarkı atılıyor.

Uluc
    Shuffle'ın sesi daha kaliteli gerçekten ama kullanımı çok zor. Açıkçası biraz da para lazım olduğu icin T10'u elden çıkarmak zorunda kaldım yoksa ses kalitesi dışında shuffle'ı T10 ile aynı sınıfa bile koymam. Madem ki hem para lazım hem de ses kalitesi istiyorum onun icin shuffle'a katlanacağız çünkü onu satsam 150'den fazla etmez.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.