Şimdi Ara

Ram kullanımı doğru mu neden bu kadar fazla?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk defa ios deneyimliyorum mantığını bilmediğim için sizlere sormak istedim.

3 program yükledim 2 si free memory yaklaşık 500mb gösteriyor. Çalışan arka plan işlemi yoktur, en azından ben çalıştırmıyorum sadece bildirimi açık birkaç program var.
    Fazla ram kullanımının iyi olabileceği aklıma geldi ama bir oyun açıyorum daha sonra üç dört basit program açıyorum ardından oyuna tekrar girince baştan başlatıyor.

Telefon iphone X. İki yıl sonra ram boyutu yetersiz kalır mı? Hadi oyunlardan çıkarım, fazla sayıda program açtığım zaman aynı sorun olur mu?

• İphone da böyle sorun yok yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunun doğru olduğuna emin misiniz sistem uygulaması mı bu ben eski sürümdeyim bilmiyorum da

• iPhone da ram falan takilmayin, 512 mblik iPod touch 6th genle bir-iki oyun 3-4 program aciyorum donusumlu bakiyorum hepsine. Takilmiyor. Sizin X niye yavaslasin? Bu programlar biraz gereksiz, ram temizleme uygulamalarina da gerek yok bence iOS da.

• Uygulamalar ve oyunlar baştan başlıyor. 3GB ram olmasının avantajı ne oluyor. Sistem kendi başına 2GB dan fazla ram'i meşgul ediyor. 2GB android telefon kullanıyordum bu kadar kötü değildi eğer ram aşırı miktarda azalırsa sıfırlıyordu oyunları kalan ram boyutu ve programların kullandığı ram miktarını görebiliyordum. Benim için tek avantajı güvenlik boyutu onun dışında artısı yoktur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.