Şimdi Ara

redbull içen arkadaşlar bakabilir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar redbull enerji içeceğini her gün değil ayda yılda bir 200-250 millilitre kadar içsem sorun olur mu? bazıları her gün 4-5 kutu içiyor öyle zararlı ama benim dediğim gibi ara sıra 200-250 ml içsem bir zarar gelir mi?

• zenmate kullanıcısına yanıt
    zenmate demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: zenmate

Bişey olsa satmazlardı heralde
    bu ne saçma cevap hocam sigara zararlı alkol zararlı ama satıyorlar

kesinlikle katılmıyorum.

alkol zararlı değil, böbrek taşı düşürmede yardımcı, fazla tüketildiğinde vücudun su ihtiyacını karşılar, zayıf biriyseniz kilo almanıza yardım eder

sigara da sağlığa zararlı değil, nefesi açar gün içinde sık sık nefes egzersizi yapmanızı sağlar. mentollüleri çıktı nefesiniz daha ferah olur ve kokuyu engeller.
  • Hiçbir hazır şeyi tüketme kafan rahat olsun
  • Bişey olsa satmazlardı heralde günde 4-5 tane içen de işin fantezisindedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AvriL -- 14 Eylül 2017; 10:52:50 >
  • Bişey olsa satmazlardı heralde
  • quote:

Cok değerli akıllı hocam alkol 18 yasından büyüklere satılıyor redbullu isteyen herkes marketten alabiliyor.
  • quote:

kesinlikle katılmıyorum.

alkol zararlı değil, böbrek taşı düşürmede yardımcı, fazla tüketildiğinde vücudun su ihtiyacını karşılar, zayıf biriyseniz kilo almanıza yardım eder

sigara da sağlığa zararlı değil, nefesi açar gün içinde sık sık nefes egzersizi yapmanızı sağlar. mentollüleri çıktı nefesiniz daha ferah olur ve kokuyu engeller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruscall

quote:

kesinlikle katılmıyorum.

Bu resmen alkol/sigaraya teşvik

• Alkolde doğal fermante içiyorsunuz bence markette satılan yapay şeylerin %90ından sağlıklıdır birası, şarabı (damıtmalar hariç)
  • Ben de o kadar içiyorum ancak içindeki kafein den olsa gerek vücut bağımlılık yapıyor canın istiyor sürekli arada bi canın çekince iç çılkını çıkarmanın anlamı yok.
  • İçinde yanlış hatırlamıyorsam ya 7 ya da 11 adet küp şeker var daha fazla bir şey yazmaya gerek yok.
  • Redbull içenler sana içme mi diyecek sanki, içmeyenleri çağırmalısın. En ufak şeyden nem kapıyorsan zaten sen su ekmek harici bir şey tüketme.
  • Redbull değilde bunu tavsiye ederim...

Soruna gelecek olursak sıkıntı olmaz.Günde 4-5 içenlerde problem olur...

redbull içen arkadaşlar  bakabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruscall

quote:

kesinlikle katılmıyorum.

Forumun keşi

• İçinde boğa suyu varmış diyorlar
  • Redbull'a paranı harcama,

Burn al tadı çok daha güzel.
  • 2 burn 2 redbull içip maça gitmiştim

Maçtan sonra haberlerde 4 şişe redbull içip kalp krizi geçiren birini anlatıyorlardı şükür sağlamız
  • ben her gün redbull vodka yapıyorum hala sağlamım bacım sıkıntı yok.
  • Ayda yılda 1 de içsen zararlı ama hissedilebilir derecese bişeyi dokunmaz bünyene göre tabi zararlı olmayan ne varki
  • Coca-Cola'dan hiçbir farkı yok. Ayda 1 tane içsen ölmezsin.
  • Mortus kullanıcısına yanıt
    öyle dememek lazım hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.