Şimdi Ara

Renault Fluenca 1.5DCİ ne eder?(ÖNEMLİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar. Bir akrabam alacağı karşılığı araba alma durumunda kaldı. Araç Raneaul Fluence 1.5DCİ 2016 model ve 70.000KM civarı. Hasar kaydı falan yok çamurluklardan birinde boya var sadece, araç temiz ekspertizi falan yapılmış. Parasını alamadığı için bu yolla çözüm bulmuş durumda, kendisi aracı kullanmayacak direk alıp satacak. En kısa sürede ne kadara satabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi hangi paket bilmiyim ama temizliğine göre 62 63 e gider de kn çoknuş bir yılda 70 bin şirket yada filo görünüyo 59 a gider o zaman

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    Hocam touch paket. Evet alacağı kişi iş yaptığı bir şirketin sahibi. Şahsi aracını verecek, fakat araç sanırım 1dk yerinde durmamış. Alacağı 60.000TL civarı çıkartır mı borcunu? Gerçi acil satması lazım ödemelerden dolayı 3-5'e bakmasa ne kadara koysun ilana?

• Fiyatlar oynak. Sahibinden e bakıp ortalama yazsin. Çabuk satılır.

• Km çok yüksek. Alıcılar 1 yılda 70.000 km yapan aracı ya almak istemez ya da uygun fiyata almak ister. Birde fluence de genelde icon donanım tutulur. Sahibinden e bakmadım ama otomatik icon donanımlar uygun km li olanlar 70 bandında gidiyor. Tahminen 55-58 arası gider diye düşünüyorum

• Piyasa şişik durumda şu an.Kendim 21 bin km deki boyasız değişensiz aracımı 59 bine sattım.Biraz daha araştırmanızı tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony Hopkins -- 10 Ocak 2018; 20:42:32 >
  • Anthony Hopkins kullanıcısına yanıt
    Sizin aracınızda mı fluence idi?

• westberlin kullanıcısına yanıt
    Otomatik vites mi

• Yok manuel

• Fluence aldım 15 gün önce piyasasına hakimim. Aldığım araç 2016 icon EDC 35 binde orjinal 70.5 verdim araba içi felan sıfır ayarında diyebilirim 2014-2015 touch paketler 60-63 bandında düşük km ler (2014 33 binde EDC touch paket anlaştım 60 bin liraya araba orjinal kapora verdim satıcı satmaktan vazgeçti) yüksek km yapanlar vardı galerilerde 55 civarı gidiyor 120 üstü. Bu model arabada filo olması çok çok sorun değil rent a car ve taksi çıkası olmasın tabi. eğer araba yıpranık değilse her türlü gidiyor ama yılda 70 bin yapmışlar biraz fazla gibi geldi kullanım tarzı önemli. O dediğiniz araba temiz kullanıldı ise modeli iyi 58-60 arası eder. Güzel bir expertiz yaptırıp alınır.

Edit :araba Manuel galiba ben hep EDC baktım bahsettiğim fiyatlar otomatik için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi educationist -- 10 Ocak 2018; 23:42:59 >
  • Hocam yorumunuz için teşekkür ederim. Araç manuel ve 2016 model. 65.000km civarı. İçi, dışı tertemiz, zaten şahsi kullanılmış ama işte km'si yüksek. Sahibi de uzun yol yapıyor diye bu modeli tercih etmiş. Ekspertizi yaptırdılar, şu an hangisi olduğunu hatırlamakla beraber bir çamurluğunda boya olduğunu biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: westberlin

Hocam yorumunuz için teşekkür ederim. Araç manuel ve 2016 model. 65.000km civarı. İçi, dışı tertemiz, zaten şahsi kullanılmış ama işte km'si yüksek. Sahibi de uzun yol yapıyor diye bu modeli tercih etmiş. Ekspertizi yaptırdılar, şu an hangisi olduğunu hatırlamakla beraber bir çamurluğunda boya olduğunu biliyorum.

Araba temiz dediğinize göre yık da iyi Borcu almanın başka yolu yoksa arkadaşınız da satarken iki ye üçe bakmayacaksa alınabilir hocam.

• 2013 manuel temiz şahıs araçları (hasarsız boyasız kayıtsız düşük km) Touchlar 55 bin bandında satılıyor, sizin araç 70 bin bandı eder ama km baya yüksekmiş.
  • westberlin kullanıcısına yanıt
    Evet hocam imzamdaki araçtı.

• bugün o arabayı almazsa, yarın belki parasını hiç alamaz. olmadı al arabayı koy garaja, bir sene sonra iki yılda 70 bin km yapıldı de seneye 70-75 bine rahat satarsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.