Şimdi Ara

'Resimli' Formatlanmış bir bilgisayardan maillerimi kurtardım ama ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Formatlanmış bir bilgisayardan maillerimi nasıl kurtarabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmazkubi -- 27 Nisan 2007; 15:41:17 >

• Recover My Files programı işini görür!..
  • önce recover programı bul bitane. soora C:\Documents and Settings\Kullanıcı adı\Local Settings\Application Data\Identities\{B450C684-71FB-4994-B864-5D02B26D34C1}\Microsoft\Outlook Express klasörü içindeki dosyaları kurtar...
  • yardımlarınız için teşekkürler
  • arkadaşlar kurtarma işlemi bitti yanlız mailleri okuyamıyorum. Aşağıdaki resimdeki gibi oldu

• Maillerinizi "Save As" ile PC'nize kaydedin..

Bu arada tek bir programa bağlı kalmayın.Recover My Files'in kötü yanı dosyaların isimlerini değiştirmesi.
    Easy Recovery
    GetDataBack adlı programları da deniyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalnotdead -- 27 Nisan 2007; 12:48:16 >
  • Dediğinizi yaptım ama fotoğraftaki belgeleri ben nasıl açacağım.

• Formattan sonra Outlook kurdunuz mu?

"BİRLİKTE AÇ" yapıp, Outlook ile açmalısınız.

Eğer dosyaların uzantıları yoksa, "RENAME" ile isim değştirip, uzantılarını "MSG" olarak değiştirin.
  • dosyalara sağ tık-özellikler dediğimde aşağıdaki dosya uzantıları geliyor.

• ben kurtarılan maillerimi açınca içerisinde birşey yazmıyor veya karakterler bozuk olarak geliyor

• Dosya kurtarma programları genelde diskinizdeki veriler düzenli ise işe yarar (sık sık disk birleştirme yapıyorsanız diyelim).
    Düzensiz olduğu zaman kurtarabileni varsa ne ala ama ben hiç öylesini görmedim.Eğer postalar sizin için değerli ise bu işi profesyonel yapan yerlere danışın ama onlarında fiyatları kabarıktır bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sse -- 27 Nisan 2007; 20:30:08 >
  • Formatlanmış bir bilgisayardan bilgilierinizi kurtarabilirisniz. Kurtarma oranı, sizin formattan sonra bilgisayar üzeine program, dosya..vs ekleyip eklemediğinize bağlı. Eğer şanslı iseniz sizin dosyalarınızın üserine bişey yazılmamıştır ama eğer şanssız iseniz, ki öyle gözüküyor, kurtardığınız dosyalar bozuk ya da hatalıdır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.