Şimdi Ara

RESTART ATILDI GENEEEEEEEEEEEEE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• bende ceza almıştıjm kapının önünde öle öle kurtardım cezayı +1 küpem düştü ama onu alacaktım + sız ama alamadan dc! ne bu restart yaaaaaaaaaaa
  • Res mı atıldı yine saat kac da acılcak bılgın warmı
  • 12.30 olmsı lzm
  • beyler saa 15,00 dan 18,30 a kadar dıo altında da 2,30 saat dıo ama 3,30 saat war olsun yıne de ıı beklıcez saat 11 de baslıo habernız olsn
  • Oglene dogru gelır.
  • Beyler kore saatine göre 18:30 sa 7 saat var arada 1:30 da gelir bence
  • 11 de gelıo hatırladım
  • quote:

Orjinalden alıntı: gsliadem

A.Q NE BU RESTART YA

bu haykırış nie yaw her hafta reset atılıo serverlere dogal bisey. bence cok da güzel,cok düzenli bi reset uygulamaları var ko ya göre degerlendirirsek...

• BEYLER BU PATCH OLAYI DÜZENLİ BİRSEY HER HAFTA SALI GÜNÜ 9 30 İLE 12 30 ARASI ATILIYO O GÜN O SAATTE BOSUNA DENEMEYİN GİDİN BASKA BİŞEY YAPIN BUNUNTEMEL AMACI OYUNU KOLAYLASTIRIP DAHA GÜZEL HALE GETİRMEK İÇİN YAPIOLAR HA Bİ DE ACC LER TARANIYOR
  • bencede iyi 1 haftadır botla kasanlar bilgisayarın başına gitmek zorunda kalıyorlar. ama tabiş restart olayı var.
  • beyler saat 12,30 yada 13,30da gelck hberınız olsun saat 9,30 da basladı ustune 2,30 saat koycaz ıste ama gene ertelnır bır saat daa ondan heves yapmayın ya 12,00 ya 12,30 yada 13,30
  • UFF YAA ABİCİM SIMDI NE OYNUCAZ ... ??? AKSAM BILE SRO DA NE YAPCAMI DUSUNUOM lvl 26 YA GECECEM DIE OLE DUSUNUOM 2!!! AMA SUNA BAK GIRILMIOOO
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.