Şimdi Ara

rogue talent

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar siz olsanız rogue talentlarını nasıl verirdiniz ???

• kesinlikle combat ağırlıklı.. Çünkü bir rogueden action ne kadar fazlaysa o kadar zevk alırsın.. Cobat talent=action

hele bi de adrenaline rush'u aç , yanına blade flurry'yi de al(bu 15 sn. god mode demek oluyor =)) )... yeme de yanında yat sonram
  • açıkçası bende öle düşünüyorum ama bikaç lvl 60 arkadaşım aklımı bulandırdı bende sizlere sorayım dedim başka fikirleri olan arkadaşlar fikirlerini paylaşırlarsa sevinirim ona göre ölçüp biçip talentlarımı vereyim
  • aklını ne yönde bulandırdılar? Sakın assasination deme aman haa bak hemorrhage roguelar da baya manyak oluyo hatta sırf onun için subtlety bile gidilir ama kişisel tercihim dediğim gibi combat...
  • aynen tahmin ettiğin gibi assasination diyolar ama hayatta assasination yapmam dün combata yüklendim suan çok memnunum bakalım ilerde beğenmessem gitti 50g :P
  • valla die_die sana bişi söliim mi açıkçası rogue hakkında hiç bişi bilimon bi de başkalarını yanlış yönlendirme abi kesin olarak pvp de başarılı olmak istiosn assassin gidecen lvl 60 da iki eline de sword almak gibi bi m.llık da yapma kesinlikle dagger kullan talentlerde bak hiç bi bölümün son talentlerini açma bi rogue de olması gerken özellikleri yap ama kesinlikle ağırlık assassin yönünde olsun ben bi rogue hastasıyım ve bu konuda çok araştırma yaptım vs. benim dediklerimi yaparsan harika olur

• abi yanlış anlama(benim rogue ile iddiam yok meraktan) lvl 60 roguen var mı?
  • valla onu bunu bilmemde nası yaparsan yap ama ikitane bişey var onu mutlaka ac biri ghost strike biride ripsote bunlar süper sölim biri karsının silahini sn düşürüo sen pary yaptıktan sora 400 civarıda aynı anda damage verio biride ghost strike 350 damage verio ortalama %7 dodge sansını artırıo silahlarada 6 sn boyunca %150 damage saglıo ... sen bilirsin şimdi ama dikkate al bu dediklerimi ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.