Şimdi Ara

RPG Oyunlarını Sevdirecek Oyun Arıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar genellikle TPS FPS türü oyunlar oynarım.Skyrimin ismini çok duydum sizce hic RPG oynamamis biri olarak hangi oyunu oynamamı onerirsiniz ? Zevkle oynayabilecegim oyun var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 42akif42 4 kullanıcısına yanıt
    Borderlands serisini oynayabilirsin, özellikle 2. oyununu. FPS ve RPG'yi güzel harmanlamışlar, ben beğendim şahsen. Fallout serisini oynayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darker2010 -- 25 Nisan 2014; 23:36:21 >
  • Skyrim alsam RPG oyunlarına sizce bir yaklaşimim olur mu ? Çevremdeki arkadaşlar skyrimden çok bahsetti kesinlikle oyna diyorlar

• 42akif42 4 kullanıcısına yanıt
    RPG sever biriyseniz kesinlikle oynayın. Hatta oynayabiliyorsanız PC'de oynayın ve oyuna mod vs. yapın, oyunun zevki kat kat artıyor. Arkadaşımda denedim 15-20 dakikalığına, RPG sevmeyen birisi olarak bayağı eğlendim.
  • Peki dostum teşekkürler cevabımı aldım ben

• Hiç rpg oynamamış biriysen ne skyrim ne de falloutdan hiçbirşey anlamazsın, en iyisi Borderlands ya da Kingdoms of Amalur Reckoning
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Hiç rpg oynamamış biriysen ne skyrim ne de falloutdan hiçbirşey anlamazsın, en iyisi Borderlands ya da Kingdoms of Amalur Reckoning

Bu Mesajınızı degerlendireceğim.

• Skyrim rpg nin open world un zirvesidir oynamasida bir okadar kolaydir. Ayrica Skyrimden sonra diger rpg lerin nekadar berbat bir menu skill vs tasarimina sahip oldugunu anliyorsun..oynamayan cok sey kaybetmistir oyunculuk adina..200+ Saat oyun sureside garantidir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jedi_masterr -- 26 Nisan 2014; 1:33:19 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Skyrim muthis bir oyundu fakat her ne kadar RPG kategorisinde olsada hardcore RPG'ci bu oyuna RPG demez. RPG'de temel kural oyuna senin verdigin cevaplar ya da senin secimlerin sekil verir. Skyrim'de ise karakter duzenledikten sonra sadece gorev yapip duruyoruz. Bu da aslinda casual gamerlari kazanmak adina yapilmis bir hamledir. Diger Tes serilerini oynayanlar ne demek istedigimi anlamislardir. Kimseyi ezmeye calismiyorum . Kendi fikrimi soyleyeyim RPG'ye alismak istiyorsaniz ingilizceniz iyiyse Dragon Age 1 ile guzel bir adim atarsiniz. Skyrimde cok az RPG unsuru var fakat oyun gercekten ciktigi yilin oyunudur kabul ederim.

• dragon age 1,mass effect serisi the witcher 2 skyrim diablo güzel oyunlardır ama bana göre en iyisi dark soulsdur da sen dark soulsa ilk başlarda sakın yaklaşma rpg den nefret edersin o derece zor bir oyun sonra dark soulsa geç önce skyrim dragon age falan oyna
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.