Şimdi Ara

rüyamda en yakın arkadaşımı gördüm

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • rüyamda en yakın arkadaşımı arıyordum. tam hatırlamıyorum ama ödev ya da benzeri bir şeyi unuttum diyordum. ki biz şu an farklı şehirlerdeyiz. o da tamam kardeşim ben arabayla 5 saate ordayım diyordu. ben bunu arıyordum nerdesin diyordum geldim ben dedi. sonra bi anda kendimi yanında buluyorum kayalık gibi bir şeydeyiz, onun ailesi bizim arkamızda oturuyor ve aramızda bir taş var bizde ikimiz konuşuyorduk. ne anlama gelebilir acaba çok kafamı karıştırdı çünkü 3-4 gündür de konuşmuyoruz

• yukarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Linkin--52

rüyamda en yakın arkadaşımı arıyordum. tam hatırlamıyorum ama ödev ya da benzeri bir şeyi unuttum diyordum. ki biz şu an farklı şehirlerdeyiz. o da tamam kardeşim ben arabayla 5 saate ordayım diyordu. ben bunu arıyordum nerdesin diyordum geldim ben dedi. sonra bi anda kendimi yanında buluyorum kayalık gibi bir şeydeyiz, onun ailesi bizim arkamızda oturuyor ve aramızda bir taş var bizde ikimiz konuşuyorduk. ne anlama gelebilir acaba çok kafamı karıştırdı çünkü 3-4 gündür de konuşmuyoruz

Şimdi rüya tabiri gibi bir beklentin varsa bunla ilgili kitaplar var.Tabii hepsi hikaye rüya tabiri diye bir şey yoktur.Yalnız başlık biraz sakat.Ben rüyamda en yakın arkadaş deyince cinsel bir rüya gördün sanmıştım.Öyle olsa durum kötüydü.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.