Şimdi Ara

rx570 indirime girmeden önce rx560 alma pişmanlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • rx560 almıştım... eve gittim taktım kartı ddu ile driverları sildim ayarladım, freesync ile pubg oynamak için heyecanlıyım

1hafta boyunca kartı kullandım

1hafta geçti bi baktım rx570ler indirimde full ayarda oyun oynuyorlar ben aynı oyunları en düşükte anca oynuyorum...

O zamandan beri kartı kullanıyorum ve 2.elden de gitmediği için kartımı değiştiremedim aldığıma çok pişmanım

Bu pişmanlık nasıl geçer? 2 ay ucu ucuna para bırakıp ekran kartı bakmıştım kartı aldım sonra daha iyi performans alan daha ucuz kartlar görünce içime bir şey oturdu git bi bardak soğuk su iç mi dersiniz yoksa başka önerisi olan var mı

• Forum donanımda sözlük ağızlı başlık açma sorunsalı
  • Hocam ekran kartı dediğin cihazın her zaman gideri vardır ikinci elde. Eğer o kadar pişmansan bekle satılmasını eninde sonunda satılır. Sattıktan sonrada gider bir tane 570 alırsın bu kadar dert etmene gerek yok.
  • Sadece sen değilsin sorun yapma. 2000tl ye aldıkları rx570'i 600 TL'ye satamayanlar var. Hayatta herşey beklentilere cevap veremiyor.
  • Üzülme teknoloji işi böyle senden kıymetli değilya ilerde rx570'den çok daha iyisini alırsın.
  • Baya bi suredir rx 570 ler 850 lira civarindaydi simdi ne kadar oldu ki?
  • SpectreMain S kullanıcısına yanıt
    Her durumu özenti sanma sıkıntısı örneği
  • Konuyla alakasız ama elimde gtx 960 var ve acaba değiştirsem mi diye düşünmeye başladım. Sizce gerek var mı? Değiştirirsem de RX570 almayı düşünüyorum ve değer mi hiçbir fikrim yok.
  • Nachtsicht93 kullanıcısına yanıt
    Bence değer. RX 570'le GTX 960 arasında bayağı bir fark var yani farkı hissedersiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.