Şimdi Ara

S3 MİNİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kendime S3 Mini almayı düşünüyorum sizce aranızda kullananlar vardır illa olumlu olumsuz yönleri nelerdir ? Şarj durumu nasıl uygulamalarda kasıyor mu veyahut aynı fiyatlara daha iyi bir telefon var mı?

• günceldir..
  • Forumda gördüğüm kadarıyla biraz antipati toplamış bir model. Yaklaşık 2 yıl kullandım. Telefon fena dayanıklı çıktı , bu tamamen modelden değil benim şansımdan kaynaklandı :) 200 kere falan rahat düşürmüşümdür yere , sadece camı çerçevesi çizildi.

Şarj olarak internette gezerken aşırı azalmıyordu. Ben pek oyun oynayan bir tip değilimdir telefonda o yüzden detaylı bir şey diyemeyeceğim. Genellikle dizi izliyorum o da şarj düşmanı maalesef. 1 saatlik bir diziyle neredeyse %30 civarı azalıyor.Işığı kısıp güç tasarrufu moduna alınca %15-20 civarı oluyor.

Donma kasılma problemini bu telefonda yaşadım , ancak hiç rahatsız etmedi. Uygulamalarda donduğunu hiç hatırlamıyorum sadece ana menüde gezerken ara sıra donup kendi kendine kapanıp açılmışlığı vardı. Çok başımı ağrıtmadı ama süper bir telefonda değil. Üzerine 100-150tl daha koyup , 2gb ramli bir model almanızı tavsiye ederim.

• 2 GB ramli ne önerebilirsiniz asus zenfone lar hakkında bilginiz var mı acaba ? samsungdan iyi midir ?
  • adnan.03 kullanıcısına yanıt
    Kağıt üzerinde gerek batarya gerek donanım özellikleri bakımından S3 mini'yi döver bahsettiğiniz telefon. Ancak kullanma fırsatım olmadı. İki telefonu da görmesem kullanmasam Zenfone'u tercih ederdim. Batarya çok önemli.
  • s3 mini mi allah korusun touchwiz zaten çöpe dönderiyor amoled ekran ile ekranında cideo izlemek işkence boştayken 250 -270 mb arası boş ram var ama alınıp cyanogen mod kurarsanız başka telefonum bozulunca annemle telefonları değiştirip s3 mini kullandım cyanogen mod kurunca rahatladı donmadığını annem bile farketti sadece whatsapp kullanıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.