Şimdi Ara

S7 edge ekranda gölgelenme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba,alacagım s7 edge cihazinin ekranında gölgelenme var kısık isikta belli olmasında ragmen yuksek ışıkta belli olmamaktadir asagidaki resimlerdede belli olmaktadır.sizce bu gölgelenme neden olabilir ve ekran değisimi sart olurmu ? S7 edge ekranda gölgelenme sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vlknzby -- 27 Temmuz 2016; 0:41:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyat uygunsa al gitsin bence ufak bir sorun

• Hocam 1500 e gelecek ama tam emin degilim birkac servise sorduk sorunu anlayamadilar @Red_Devil33

• Golgelenmeyi iyi biliyorum kısık ışıkta belli . 3-5 dakika bekledim mi misal google de sora donanımhaberi açtığında google yazısını izi kalır belli bir süre sora gider .
    Bu sorun yıllarca böyle az devam edebilir ama golgelenmenin daha fazla olup olmayacağını yada bir yıl sora çok az artacağını kimse bilemez. Bu panel hatasidir.
    Şansınıza ama Ben şunu soyleyebilirim %60 ihtimal yavaş yavaş bu sorun daha çok belli olacak ama yavaş yavaş bir yıl sora golgelenme biraz daha çogalabilir ben olsam alırım. Sonuçta 1500 iyi fiyat.
    Piksellerin tembelliginden oluyor
    LG g4 burn in gost screen yada lg gflex
    burn in yazın böyle panel hataları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 27 Temmuz 2016; 15:25:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.