Şimdi Ara

S7 Edge kaç sene stabil çalışır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun süre kullanmak için telefon arıyorum bütçem 2.800 TL sizce S7 Edge kaç sene gider ?

• berkay326 kullanıcısına yanıt
    En kötü 2 sene gayet stabil çalışır diye düşünüyorum gerekli güncelleme de alır 2 yıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • touchwızh arayuzu her zaman sıkıntılı,bence en fazla 1 sene sonra yıne abuk sabuk seyler yamaya baslar
  • Atarsiniz root sonrasinda temiz rom kurarsiniz omur boyu kasmaz bu telefonlar.

3 yillik htc one m7 kullanicisiyim telefon kasmiyor bile hala.. Arada bir rom degistiriyorum 2 ayda 1 falan o kadar. Androidi az ogrenirseniz zaten uzun omurlu olur kanaatindeyim ben. Veya htc ye ozel bir durumdur baska telefon kullanmadim bilmiyorum

• rom olaylarına girerseniz 4 yıl a kadar rahat gider arkadaşın dediği gb android i öğrenirseniz aslında çok uzun vade de kullanılır ben lg g2 kullanıyorum halen bir sürü rom kurdum sildim böylce tel den de sıkılmamış oluyorsunuz.
  • Samsung olduğu için 1 ama Sony olsaydı 3-4 diyebilirdim örnek Xperia z1 z2

• 2 sene minimum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNF0RGIVEN -- 30 Temmuz 2016; 20:42:53 >
  • Max 2-3 min 1 s6 almistim 1 senede kasti root falanda attim resetledimde duzelmedi arayuz baya bi kasiyo asla alma derim htc one m10 cikinca alirsin bence yada sony xperia z5 al derim
    BU ARADA TELEFONUM GM 5PLUS memnunum

• 3 sene
  • ne senesi yahu samsung'dan bahsediyoruz. 6 ay max 1 yıl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-60C9D430E -- 1 Ağustos 2016; 2:21:53 >
  • 15.02.2018 Muhtemel S9 çıkış tarihi. Bu tarihe kadar çoook rahat götürür hocam.

• En az 4 sene gider.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.