Şimdi Ara

s88 mi, k750 mi, 6233 mü???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Fotoğraf kalitesi benim için önemli
    Ses de olmuşken iyi olsun artık

Fiyat olarak s88 şu an 285 ytl aslında kaçırılmaz. Daha önce cx75 kullanıyordum ve çok memnundum hiç arıza yaşamadım. ince düşünülmüş özellikler (500er tutulan arama kaydı,cevapsız çağrılarda kaç saniye çaldırılmış,bütün aramalar için numara gizlensinmi, yok sadece bu arama için no gizlensin mi,8farkı titreşim şekli vs vs...iyice kişiselleştirilebiliyordu) bunlar s88de de varmı?

k750 joystik beni düşündürüyor sadece, dış sesi 6233 kadar iyimi

6233 ü ise joystik olmadığı için düşünüyorum ama fiyatı diğerlerine göre yüksek. birazda kaba geldi tasarımı ve kamerası k750 kadar kaliteli mi?

başka önerileriniz varsa da ekleyin.

Yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drQuark -- 1 Mart 2007; 0:15:08 >

• tartışmasız 6233 ....telefon düşündüğün kadar kaba falan değil..eline aldığın zaman farkedeceksin
  • Bence de 6233 bunların arasından. K750i nin hareket çubuğu sorun çıkarabilir dediğin gibi. 6233 ü ise yakından görmen gerekir.

Bunların dışında bir de W810i var. Yanlız dış sesi kısıktır belirteyim.
  • arkadaş bana sorarsan 6233 ama k750i de güzel 1.5 senedir kullanıyorum hiç bir sorun çıkmadı bende w800i yazılımıda yüklü ses gayet güzel süper resim zaten tartışmasız önde
  • quote:

Orjinalden alıntı: DigitalWorld

Bence de 6233 bunların arasından. K750i nin hareket çubuğu sorun çıkarabilir dediğin gibi. 6233 ü ise yakından görmen gerekir.

Bunların dışında bir de W810i var. Yanlız dış sesi kısıktır belirteyim.

Arkadaşlarıma katılıyorum bencede 6233 en iyi seçim olur ancak kamera açısından W810i de düşünülebilir
  • Fotoğraf kalitesi önemli dediğin için K750i. Aslında biraz daha verip W810i'ye bakabilirsin.
  • Sonyerikson seviyorsan W810
    Nokya seviyorsan 6233 al
    özellikle fiyat performans alanında iyi telefonlar.
    Telefonların teknik özelliklrine ulaşmak için gsmarena yı kullanabiirsin
  • 6233
  • Nokia 6233 ve SE W810i gayet başarılı fiyat / performans oranı sunan telefonlardır. Fotoğraf kalitesine önem veriyorsan W810i'yi; özellikle hoparlör ses çıkışı ve video kayıt kalitesine önem veriyorsan 6233'ü tavsiye ederim.

Benq-Siemens S88'i önermiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 2 Mart 2007; 0:33:44 >
  • K750i
  • Ben farkli bir yorum ve oneri yapayim..S88 de CX75 bulunan saydigin kisisellestirme ozelliklerinin cogu yok..ayrica kizilotesi, radyo, tema, bas-konus, wav calabilme gibi ozellikler de yok..menusu yavas, dosya sistemi karisik, java destegi sinirli..ancak foto kalitesi mukemmel, ses kalitesi de cok iyidir..yine de ben pek onermiyorum..K750i, 6233, S75 gibi modelleri dusun derim..
  • seçenek olarak sunduğun 3 telefon arasından tercihim 6233...
    ama bu seçenek harici de olsun dersen w810 i derim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.