Şimdi Ara

SAC JÖLESİ İLE SAC SPREYİNİN FARKİ NEDİR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bn uzun zamandır sac jölesi kullanıyordum ama artık sıkıldım. çünkü şekil hep aynı oluyor ve kaskati kesiliyor. şimdi yarın gidip bide sac spreyi alıcagım. fakat arasında nasıl bi fark olur bilmiyorm. bunların arasındaki fark nedir bilen varmidir? saca nası etki yapar kaskatimi kesicek yoqsa ıslak sac gibi bi halmi alıyor bilenler yazabilirmi?

• ya kardeş jöle pek işe yaramaz yani zor şekil verir saça.ama sıkı bi sprey istediğin şekli verir saçına ve kolay kolayda bozulmaz şekli... bende sprey kullaniom ve memnunum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: B@R!$

ya kardeş jöle pek işe yaramaz yani zor şekil verir saça.ama sıkı bi sprey istediğin şekli verir saçına ve kolay kolayda bozulmaz şekli... bende sprey kullaniom ve memnunum...
    jöleye spreye
    bırakın saçlarınız ahengle das etsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: B@R!$

ya kardeş jöle pek işe yaramaz yani zor şekil verir saça.ama sıkı bi sprey istediğin şekli verir saçına ve kolay kolayda bozulmaz şekli... bende sprey kullaniom ve memnunum...
    quote:

Orjinalden alıntı: barisbagis

vallahami yaw.. bendemi spreye donsemki?

• quote:

Orijinalden alıntı: .Mirliva.

quote:

Orjinalden alıntı: barisbagis

vallahami yaw.. bendemi spreye donsemki?

Alıntıları Göster
    Mesela saçına kurutma makinesi ile şekil verip öyle kalmasını istediğinde jöle sürmek istersen saçların bozulabilir..

Ama kurutma makinesi ile şekil verdikten sonra spreyi 15 - 20 cm den sıktığında oldugu gibi kalır. Ne sert olur nede ıslak gibi gözükür. Çok güzel gözükür kısaca.

Ben herkese sprey tavsiye ediyorum, çok daha iyi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

Mesela saçına kurutma makinesi ile şekil verip öyle kalmasını istediğinde jöle sürmek istersen saçların bozulabilir..

Ama kurutma makinesi ile şekil verdikten sonra spreyi 15 - 20 cm den sıktığında oldugu gibi kalır. Ne sert olur nede ıslak gibi gözükür. Çok güzel gözükür kısaca.

Alıntıları Göster
    dax+sprey

• quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

Alıntıları Göster
    aynısını uyguluyorum..gayet de memnunum
    ama alacağın spreyin iyi bir marka olmasına da dikkat et tabii ki..

quote:

Orjinalden alıntı: Chryin

• quote:

Orijinalden alıntı: atiyba

aynısını uyguluyorum..gayet de memnunum
    ama alacağın spreyin iyi bir marka olmasına da dikkat et tabii ki..

quote:

Orjinalden alıntı: Chryin

Alıntıları Göster
    sakın ha saç kurutma makinesi kullanmayın saça zarar veriyorsaçlarınız yıpranır döklürse karışmam haa

• quote:

Orijinalden alıntı: guapo_macho

sakın ha saç kurutma makinesi kullanmayın saça zarar veriyorsaçlarınız yıpranır döklürse karışmam haa

Alıntıları Göster
    Eğer saçların belli bi uzunluktasa yani uzun saç kullanıyosan sprey al jöle hoş durmaz. Ama saçların kısa ve yukarı dikiyosan o zaman dax kullan.Dax parlatmadan dıker ve sem sert yapar bozulmaz. Ama dax'ın saçtan çıkmasını ıstıyosan dax cıkartıcı şampuanlar var ondan kullan. Hadi kolay gele

• quote:

Orijinalden alıntı: firtikk

dax+sprey

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: firtikk

dax+sprey

dax nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: electronics

quote:

Orjinalden alıntı: firtikk

dax+sprey

dax nedir

Alıntıları Göster
    sprey markası olarak onerınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: boras06

Siyah Taft.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cartmanez

quote:

Siyah Taft.

Alıntıları Göster
    saçına fön çekiyorsan saç kölesi ıslak olduğu için fönü bozar.. ama sprey bozmaz kurudur.. bende wax + sprey kullanıyorum
  • quote:

quote:

Siyah Taft.

ben mavi olanını kullanıyorum.4 numara.siyahın farkı nedir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

quote:

Siyah Taft.

ben mavi olanını kullanıyorum.4 numara.siyahın farkı nedir acaba

Alıntıları Göster
    Sprey kullanıyorum ve çok memnunum.. Neydi o açıktan parfüm satan firmanın adı D& bilmem ne işte... Oradan alıyorum spreyi ..

• quote:

Orijinalden alıntı: ExFactoR

Sprey kullanıyorum ve çok memnunum.. Neydi o açıktan parfüm satan firmanın adı D& bilmem ne işte... Oradan alıyorum spreyi ..

D&H

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6B729B06B -- 6 Ekim 2009; 21:59:19 >
  • quote:

Oha 3 senelik konuyu hortlatmışsınız Konuyu açan kel kalmıştır bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SchwadorFF

Alıntıları Göster
    Jöle saçları diplerine kadar gösteriyor ama sprey de üstten bir kere geçsen elinde bastırmadan öyle kalıyor ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pa$aLi

quote:

hc bakmadım ya konunun tarıhıne.. ama bı sprey alacam ben hıc kullanmadım o yuzden sordum..taft dedıgınız marka nasıldır sac doker mı :) SCHWARZKOPF un urunlerı nasıl
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pa$aLi

quote:

hc bakmadım ya konunun tarıhıne.. ama bı sprey alacam ben hıc kullanmadım o yuzden sordum..taft dedıgınız marka nasıldır sac doker mı :) SCHWARZKOPF un urunlerı nasıl

Alıntıları Göster
    Sprey ve jöle saçları dondurduğu için kırar ve döker,uzak durun derim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.