Şimdi Ara

Saç Uzatılırken Nasıl Kesilmeli?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
8.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugün berbere gitcem. saçım kabarık ve şekilsiz duruyor şuan. nasıl kestireyim ki güzelce uzasın?

• up
  • kat kat kestir ve ara makas attır yeni uzatmaya başladığını varsayıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seduty

bugün berbere gitcem. saçım kabarık ve şekilsiz duruyor şuan. nasıl kestireyim ki güzelce uzasın?

Hocam saçın kalın telli ve sık mı?
  • Apaciler gibi degilde misal baris manco gibi bi uzatma dusunuyosan hic kestirme pisman olursun

Yada bayan kuaforune git

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 3 numara yapıp bir daha hiç kestirmemiştim.2senede 2 kere kırık aldırdım sadece bence elletme pişman olursun o dönem geçene kadar sabret bere,bandana,taç falan birşeyler uydur
  • quote:

Orijinalden alıntı: westcoast41

quote:

bugün berbere gitcem. saçım kabarık ve şekilsiz duruyor şuan. nasıl kestireyim ki güzelce uzasın?

valla pek anlamam ama o kadar da kalın değil ama ince de değil. 1 üzerinden bi puan vercek olursam 0.6 falan veririm. sıklık da aynı şekilde. ama hafif dalgalı ve çok çabuk yağlanıyor. 1 günde yağlanıyo .
  • Ben uzatmaya karar verdiğimde 3numaraya vurdururum kafayı, sonra kabardıkça ara makası attırırım gayet güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah Serbes

Ben uzatmaya karar verdiğimde 3numaraya vurdururum kafayı, sonra kabardıkça ara makası attırırım gayet güzel olur.

bende 2 aydan fazla oldu 3 numaraya vurdum. ne zaman ara makas attırayım. ayrıca ara makası komple bütün saça mı attırcaz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seduty -- 20 Nisan 2013; 14:02:29 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: westcoast41

quote:

valla pek anlamam ama o kadar da kalın değil ama ince de değil. 1 üzerinden bi puan vercek olursam 0.6 falan veririm. sıklık da aynı şekilde. ama hafif dalgalı ve çok çabuk yağlanıyor. 1 günde yağlanıyo .

Kabarma felan varsa ara makas attır benimde saçlar çok kuru yağlanma felan yok

• quote:

quote:

Ben uzatmaya karar verdiğimde 3numaraya vurdururum kafayı, sonra kabardıkça ara makası attırırım gayet güzel olur.

bende 2 aydan fazla oldu 3 numaraya vurdum. ne zaman ara makas attırayım. ayrıca ara makası komple bütün saça mı attırcaz?

2 ay çok az hocam saç 3 numaradan 2 ayda pek fazla uzamaz. Ben de 1.5 yıllık saçlarımı yaklaşık 5.5 ay önce 3 numara yaptırdım saçımı halâ makas deydirmedim saçıma temmuzun başlarına doğru gidip aramakas attırmayı toparlatmayı düşünüyorum yani diyeceğim 2 ay çok kısa bi süre ellemeyin şimdilik saçı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schw

quote:

quote:

2 ay çok az hocam saç 3 numaradan 2 ayda pek fazla uzamaz. Ben de 1.5 yıllık saçlarımı yaklaşık 5.5 ay önce 3 numara yaptırdım saçımı halâ makas deydirmedim saçıma temmuzun başlarına doğru gidip aramakas attırmayı toparlatmayı düşünüyorum yani diyeceğim 2 ay çok kısa bi süre ellemeyin şimdilik saçı

peki saçlarına nasıl şekil veriyosun? kötü duruyo benimkiler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Schw

quote:

quote:

peki saçlarına nasıl şekil veriyosun? kötü duruyo benimkiler.

Hocam ben şuan axe ın dağınık saçlar için olan waxını kullanıyorum saçıma bişey sürdüğüm hiç belli olmuyor doğal gibi gözüküyor yani benim saçlarım normaldede kabarık durmuyo ama hocam

• 2 yıldır berbere gitmiyorum
  • Uzatilan saca ara makas atmak kadar sacma birsey olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halfmoon37 -- 20 Nisan 2013; 14:28:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Bütün saça attırın yok yine şekilli kesmiş gibi olur uzayınca hiçbirşeye benzemez. Uzama sefiyesini kendin belirle ona göre attır makası. Ben kulaklarımı yarılayınca attırıyorum ara makası.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.