Şimdi Ara

Saçma mezuna kalma hikayesi (ego içerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben geçen sene ygs5te 15kdaydım bu bir tmci için baya büyük bir şey herkes şok olmuştu çünkü hiç ders çalışmamıştım sonra lysde devam ettim hiç ders çalışmamaya puanzadan sürekli hesaplama yapıp aman en kötü 15kda kalırım diyordum 2016 nasıl bir seneydi bilirsiniz 15 bekleyenlerin 30 olduğu bir sene sonra sınav sonucum 28k geldi tmde böyle bir salaklık yapan ilk yaratık olarak adımı yazdırdım ve ikinci seneme kaldım eşitağırlıklara önerim lys çok önemli özellikle tm3 için sadece lys yaparak 10bine girilebilir iyi günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ee şimdi kaç binsin
  • xoloer1 kullanıcısına yanıt
    O da ayrı hikaye 7bindeyim

• üzücü bir durum kardeşim hayırlısı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekstrselülermatriks -- 17 Temmuz 2017; 17:50:49 >
  • Ekstrselülermatriks E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum bu sene daha iyi bir yerlere girebiliyorum

• Hocam kitap önerisi verir misin ? Benim hedefim 40 k ve geçen sene 350k oldum. İç mimarlık okumayı düşünüyorum. Matematiğim zayıf ve her dersten temelden zora gidecek kaynak tavsiyesi yapar mısın ? TMYİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SevilenAdam -- 17 Temmuz 2017; 22:11:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SevilenAdam kullanıcısına yanıt
    Türkçe için final kırmızı konu anlatımlı kitabını bitirmistim bir daha çalışmadım denemelerde çözdüm derste dagitilan testler filan sosyale hiç çalışmadım iki senemdede 24 küsür netim vardı pek sevmem sosyali matematik ygsyi fem simetriden bitirmistim bulabilirsen internetten filan pdfsini baya iyi bir kaynaktır ama benim temelim vardı matematiği çok severim türkçeyi de o yüzden önerilerim ne kadar yararlı olur bilmiyorum fem simetri matematik ve geometriyi birde final kırmızı kapak konu anlatımlı türkçe öneririm ygs için

• klostrogobı K kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.