Şimdi Ara

Sahte Motul Yağı Kullanmışım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
8.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bundan sonra 2.el araç alacaksam boya moya bakmam, yetkili servis bakımlı olanı tercih ederim. Millet internetten sahte yağı doldurup doldurup geziyor. İlerde büyük sıkıntılar çıkacak bu işten.
  • Hepsinin yaparlar, sahte yağ dediğimiz düşük kalitede 10W40 veya yanık süzme yağın kutuya konulması oluyor. Yeter ki kutuyu yapsınlar veya boş kutu bulsunlar. PO yağları FORD araçlarda genelde iyi sonuç veriyor bu arada.

@064

• Matheas kullanıcısına yanıt

pek sahte gibi durmuyor. bidonun alt fotosu nu da atar mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fade to Black

pek sahte gibi durmuyor. bidonun alt fotosu nu da atar mısınız?

Sahte Motul Yağı Kullanmışım

Arka yüzünde çift kağıt olması gerekiyormuş tek sayfa var alt kısmında ne olması gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Matheas

Alıntıları Göster

İnternetten fiyat atmayın hocam, en iyi ihtimal içine yanık yağ katılmış bir sahteye denk gelirsiniz. Kalan yarısı da zaten 20w-50'yi dayamıştır. Magnatec de olsa Edge de olsa 4 litresi 250 civarıdır, altı sahtedir bu kadar basit.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-52FA4E8AC

İnternetten fiyat atmayın hocam, en iyi ihtimal içine yanık yağ katılmış bir sahteye denk gelirsiniz. Kalan yarısı da zaten 20w-50'yi dayamıştır. Magnatec de olsa Edge de olsa 4 litresi 250 civarıdır, altı sahtedir bu kadar basit.

Alıntıları Göster

4 litre castrolün en kral yağı bile olsa o yağa 250 lira verenin akıl sağlığından şüphe ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ccestr

4 litre castrolün en kral yağı bile olsa o yağa 250 lira verenin akıl sağlığından şüphe ederim

Alıntıları Göster

Çok komik

• Matheas kullanıcısına yanıt

yazılar düzgün ve gerçek mi ona bakmak için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-52FA4E8AC

Alıntıları Göster

Hocam castrolde kullandım çok kurum yapıyor

• Sahte değildir sahte olsa anında yatak sarardı
  • quote:

Hocam castrolde kullandım çok kurum yapıyor

Alıntıları Göster
    Hangi site? Satıcı kim? Sordunuz mu kimden alıyorlar mis yağı? Dağıtıcı kimmiş teyıt ettirin? Dağıtıci bilir yağ alıp satıyorlar mi onlardan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: runo40

Hangi site? Satıcı kim? Sordunuz mu kimden alıyorlar mis yağı? Dağıtıcı kimmiş teyıt ettirin? Dağıtıci bilir yağ alıp satıyorlar mi onlardan?

Alıntıları Göster

Motor yağını aldığım yere sordum 5w40 syn serilerinde arkada çift etiket yok dedi beni suçlamaya hakkın yok dedi

• quote:

Motor yağını aldığım yere sordum 5w40 syn serilerinde arkada çift etiket yok dedi beni suçlamaya hakkın yok dedi

Alıntıları Göster

Hem suçlusun hem güçlüsün deseydin 😊

• quote:

yazılar düzgün ve gerçek mi ona bakmak için.

• quote:

Alıntıları Göster

Ölçek kısmı tam aşağı inmesi gerekiyor gerçekten sahte olabilir bu

• Sahte Motul Yağı Kullanmışım Sahte Motul Yağı Kullanmışım Sahte Motul Yağı Kullanmışım
    Benimkiler böyleydi ama 8100 eco-nergy 5w30
    Bende suphelendim. Gidip motul bayisine soracağım. Birde 700-800 km sonra yağdan almıştım. Rengi çok kararmış geldi. Sahte Motul Yağı Kullanmışım

• Literaryy L kullanıcısına yanıt

yazılara göre göre orijinal yağ. italyan üretimi olduğu için böyle farklı sanırım. zaten piyasa nispeten yeni girmiş bir ürünün hemen sahtesi çıkmaz.

• quote:

yazılara göre göre orijinal yağ. italyan üretimi olduğu için böyle farklı sanırım. zaten piyasa nispeten yeni girmiş bir ürünün hemen sahtesi çıkmaz.

Hepsi italyan üretimi değil mi bunların

• Motul fransız değil mi arkadaşlar
  • Dogukan_3002 D kullanıcısına yanıt

Özlediğimiz DH ruhu mode on. Sahte Motul Yağı Kullanmışım 

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.