Şimdi Ara

Sakal üstü kıllar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
1
Favori
16.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bu sakal üstü kılları nasıl alıyorsunuz? Ben cımbızla deniyorum ama bitmiyor bir türlü al al Maymunlarla fiziksel bir bağlantım olduğuna inanmaya başladım. Kesin kurtuluş yolu yok mu bunlardan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• SümüğüKulağındanAkanAdam S kullanıcısına yanıt
    S SümüğüKulağındanAkanAdam demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: SümüğüKulağındanAkanAdam

İnanmıyacan ama jilet diye bişey icadedilmiş. Kılların üstünden geçiyo böyle, hepsini kesiyo.

COK KOMIKSIN YAA KASININ.ORTASINIDA ALSANA JILETLE GECSIN KILLARIN USTUNDEN BOOLE
    Yapay Zekanın Yanıtı

Sakal Üstü Kılları Alma: Bilmen Gereken Her Şey

Giriş: Sakal üstü kıllar, bazıları için can sıkıcı bir sorun olabilir. Estetik kaygılardan cilt sağlığına kadar çeşitli nedenlerle sakal üstü kılların alınması gerekebilir. Bu kılları gidermenin birkaç farklı yöntemi vardır ve her yöntemin kendine göre avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır.

Sakal Üstü Kıl Alma Yöntemleri:

Cımbızla Alma: Cımbızla alma, sakal üstü kılları almak için en yaygın yöntemlerden biridir. Bu yöntem nispeten hızlı ve ucuzdur, ancak ağrılı olabilir ve kılların yeniden çıkma süresi kısadır.

İplik Alma: İplik alma, ince bir iplik kullanılarak kılların alınmasıdır. Cımbızla almaya göre daha az ağrılıdır, ancak daha fazla zaman ve beceri gerektirir.

Tıraş: Tıraş, sakal üstü kılları almanın en hızlı ve en kolay yöntemlerinden biridir. Ancak tıraş, kılların kısa sürede yeniden çıkmasına neden olabilir ve ciltte tahrişe yol açabilir.

Elektroliz: Elektroliz, sakal üstü kılların kalıcı olarak alınması için kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntem, bir iğne aracılığıyla kılların köküne elektrik akımı verilmesini içerir. Elektroliz, diğer yöntemlerden daha pahalı ve zaman alıcıdır, ancak kalıcı sonuçlar verir.

Lazer Epilasyon: Lazer epilasyon, sakal üstü kılların alınması için kullanılan başka bir kalıcı yöntemdir. Bu yöntemde, bir lazer cihazı kullanılarak kılların köküne yoğun ışık uygulanır. Lazer epilasyon, elektrolize göre daha az ağrılıdır ancak daha fazla seans gerektirebilir.

Yanak Üstü Kıllarını Alma:

Yanak üstü kıllar, sakal üstü kıllar ile benzer tekniklerle alınabilir. Cımbızla alma, iplik alma veya lazer epilasyon gibi yöntemler, yanak üstü kılların alınması için uygun olabilir.

Önemli Hususlar:

• Sakal üstü kılları almadan önce cildini temizle ve dezenfekte et.
    • Cımbızla alma veya iplik alma gibi ağrılı yöntemleri uygularken ağrı kesici kremler kullanabilirsin.
    • Tıraştan sonra cildini nemlendirmeyi unutma.
    • Elektroliz veya lazer epilasyon gibi kalıcı yöntemler uygulamadan önce bir dermatoloğa danış.
    Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Kesin diyosan lazere git.
    Çizdirme ama

Onun dışında sir ağdaları deniyebilirsin

• Tras makinelerinin onları almak için başlığı var.

• Ilk baslarda bende cımbız,agda,yay vs gibi cozumleri denedim ama fazla zaman kaybi ve aci verici,ust düzey makinan yoksa harici makinalarda sifir almiyor dolayisiyla vuruyorum jileti ,3 4 senedir jiletle aliyorum daha kurt adam moduna girmedim ama eger girersem lazere giderim yapicak bisi yok

• 6 senedir cımbızla alıyorum hiç azalmamıştı. 6 7 aydır ise cımbızla aldıktan sonra yüz maskesi yapıyorum kıllar olan için değil. Normal mentollü yüz maskesi. İnanılmaz derece de azaldı aslında kıllar için almamıştım ama buna faydası oldu. Maske 4 5 saat kalıyor yüzde.
  • Ben berbere gittiğimde iple aldırıyorum fazla olmadığı için, çıktıkça da cımbız ya da ince makasla dipten alıyorum
  • Cımbızla bir haftaya yayarak alıyorum. Tek oturuşta yapmak işkence.
  • Aynı sorun bende de var genellikle cımbızla alıyorum ama bu aralar ağda ile hepsini birden çekiyorum daha kolay oluyor ama çekilecek çile değil lazare gitmek şart.
  • Sakal üstü kıl dediğiniz yanak tüyler mi?

• Benimkiler sarı olduğu icin pek sorun olmuyo ama jilet ya da makinayla alıyorum.

• En temiz cimbiz.

• Acaba insan vücudundaki kıllar evrim artığı gibi bir şey mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'Boyz N Da Hood

Sakal üstü kıl dediğiniz yanak tüyler mi?

+1

Sakal üstü kıllar ne lan?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnanmıyacan ama jilet diye bişey icadedilmiş. Kılların üstünden geçiyo böyle, hepsini kesiyo.

• quote:

İnanmıyacan ama jilet diye bişey icadedilmiş. Kılların üstünden geçiyo böyle, hepsini kesiyo.

COK KOMIKSIN YAA KASININ.ORTASINIDA ALSANA JILETLE GECSIN KILLARIN USTUNDEN BOOLE

• Cımbızla hem uzun sürüyor hem de çok acıtıyor. Ben jiletle alıyorum
  • Makineyle tabii ki. Cımbızla uğraşılır mı? Hem acıtıyor üstelik.
  • ben elmacık ve altını cımbızla alıyorum ince tüyleride makineyle geçiyorum kaşları almak tam bir işkence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fight Club

quote:

Noluyo lan?!?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.