Şimdi Ara

Samnsung wave 2 adobe flash player var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aylar oldu bi türlü bulamadım çok istiyorum ama nereye bakdıysam yok.Bu konuyla ilgili bilgisi olan yok mu?böyle bi program yoksa bile yok deyin ümidimi kesem.Yorumlarınız bekliyorum

• Bu telefondan bende de var. Satıcı arkadaşa ayrıntılı olarak sormuştum alırken; Televizyon seyredebilir miyim, video izleyebilirmiyim? diye. Bir haber sitesindeki videoyu izlemek istedim, flaş progran gerekiyor diye ikaz verdi. O kadar parayı bu telefona verdiğime pişman oldum. Eeee ne oldu şimdi dedim satıcıya, tanıdık olmasına rağmen abi kusura bakma ben yanlış biliyomuşum dedi çıktı işin içinden. beddua mı edeyim, ya sabır mı çekeyim bilemedim...o flaş programı maalesef şu anda yok kardeşim...
  • flaş var ancak son sürüm olmadığı için bazı videoları oynatmıyor.ancak ben youtube vede facebooktaki vede mynetteki videoları seyredebiliyorum.güncel sürüm bada2 ile birlikte gelecek..
  • arkadaşım bu telefonda flash player yok değil var ama sürümü eski.şuan 9.1 var bu telefonda.sizin girdiğiniz video siteleri flash player 11.1 destekliyor.telefonu alırken niye araştırmadın ?araştırsan sadece galaxy s, galaxy s2,nexus one,nexus s gibi android çalıştıran üst seviye cihazlarında bu özellik olduğunu bilirdin.bada 2.01 beta çıktı bir nebze bu konuda iyileştirme var ama daha sisteme tam oturtmamışlar.yani ben kullanıyorum şuan mesela eskiden flash uyarısı verirdi ya şimdi uyarı vermiyor ama açmaya çalışırken reset atıyor telefon.ama iyi yoldayız bunu bil.

sefertakis senin suçun aldığın malı bilmemek hiç birşey diyemezsin satıcıya.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.