Şimdi Ara

Samsung 2012 Modelleri Rakipsiz Geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Forum 2012 etkinliğinde lanse edilen ürünleri gerçekten göz alıcı ve fonksiyonel olarak büyük farklar yaratmakta. Gördüğüm kadarıyla çok çekici tv, ev sinema sistemler ve dock modelleriyle bu yıla damgasını vuracak. Bu arada donanım haber ailesinin orada olması benim adıma mutluluk vericiydi.

Teşekkürler DonanımHaber

(NOT: DOKUNMATİK EKRANA ÇİZİLEN DONANIM HABER RESMİNİ EKLEYEMİORUM BİR PROBLEMDEN DOLAYI)

• bence samsung artik her alanda atilim gostermeye basladi.eskiden japon olsun sony olsun derdik ama simdi koreliler ele gecirdi piyasayi.koreliler her alanda cok calisirlar ancak kaliteden odun vermezler.adamlarin prensibi olmus artik bu.alirsam bende bi samsung alacam ancak en dusuk ihtimal 40 inc almayi dusunuyorum
  • Kronik ölu piksel bulutlanma v.b problemlerden ne haber?test edebildinızmi yeni cihazlarda.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tv alacağım 2012 olmasına özen gösteriyorum. D8000 yada sony 40hx720 düşünüyorum ama 2012 oled ve samsung teknolojisini bekliyorum 500-1000 fazla olsun ama 2012 olsun
  • 2012 olsun diyorsanız d8000 değil es8000 olmalı. oledler cok daha pahalı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zgrzgn

Kronik ölu piksel bulutlanma v.b problemlerden ne haber?test edebildinızmi yeni cihazlarda.?

ölü piksel markası ne olursa olsun led ve lcd'lerin tamamında olabilme ihtimali olan bir problemdir. bulutlanma olayında dikkat ettim göremedim. ama demolardan kaynaklıda olabilir. magazalara gelince daha iyi test edebilirz. ama çift katmanlı çerçeve kullanıldığı için sızdırma ciddi şekilde azaltılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutemet

quote:

Orijinalden alıntı: zgrzgn

Kronik ölu piksel bulutlanma v.b problemlerden ne haber?test edebildinızmi yeni cihazlarda.?

ölü piksel markası ne olursa olsun led ve lcd'lerin tamamında olabilme ihtimali olan bir problemdir. bulutlanma olayında dikkat ettim göremedim. ama demolardan kaynaklıda olabilir. magazalara gelince daha iyi test edebilirz. ama çift katmanlı çerçeve kullanıldığı için sızdırma ciddi şekilde azaltılmış.

çift katmanlı çerçeve güzel haber...buda demek oluyorki samsungda kabul ediyor ışık sızdırma problemini
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.