Şimdi Ara

Samsung 3303K ve internet

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
2.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cep telefonu ve mobil internet konusunda cok fazla bilgim yok ve bilgi aldığım kaynaklarda mlsf çelişen durmlar var o yüzden kafam baya karıştı.
    btcem yaklaşık 250-300 tl bu fiyata 3g li telefon bulmam zor biliyorum ama bimeksin sitesinde Samsung 3303K modelini görünce şaşırdım biraz araaştırdım sitede 3g bağlantısı var görünmesine rağmen samsungun sitesinden baktığımda Samsung C3303K olarak görünüyor ve 3g özelliği yok durum böyle olunca mağzaya gittim oradada olmadığını söylediler 3g si olmasada telefonu beğendim almayı düşünüyorum ama merek ettiğim şu bu telefonla internete bağlanabilmcek için ne yapmam gerekiyor telefonun EDGE/GPRS özellikleri var EDGE ilebağlanabilmek için netür bi internet paketi almam gerekiyor şunada satılan 3g internet paketleri EDGE/GPRS i de kapsayan bi teknoloj mi yoksa onun için farklı bi paketmi almam gerekiyor vodafone'un web sitesinde internet kampanyaları ile ilgili esasları okuduumda şöyle bi madde var

Eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, cep telefonunuz 3G'yi desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir .

aylık pakette

Aylık Cepnet Paketi'nden, eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. 3G abonesi olmak için tıklayınız.

gibi maddeler var birinden kullanabileceğim diğerinde ise tamamen farklı bi anlam cıkıyor

sorunun özüne gelcek olursak Samsung 3303K 8 TL lik internet paketini kullanabilirmiyim yoksa onun için farklı bi abonelik mi gerekiyor

Samsung 3303K

Telefon Tipi Düz
    Renk Beyaz
    3G Evet/Var
    Wi-Fi Hayır/Yok
    İşletim Sistemi Standart
    Bluetooth Evet/Var
    GPRS Evet/Var
    EDGE Evet/Var
    E-mail Desteği Hayır/Yok
    WAP Evet/Var
    GSM Frekansları 1800 MHz, 1900 MHz, 850 MHz, 900 MHz
    Java Desteği Evet/Var
    MP3 Çalma Evet/Var
    Entegre Radyo Evet/Var
    Dokunmatik Ekran Evet/Var
    Ekran Çözünürlüğü 240 x 320
    Ajanda Evet/Var
    Zil Tipi Polifonik
    Pil Teknolojisi Lityum Ion
    Max. Konuşma Süresi 12 saat
    Max. Bekleme Süresi 660 saat Kamera Çözünürlüğü 1,30 Mp
    Resimli Telefon Defteri Evet/Var
    Handsfree Evet/Var
    Kart Yuvaları microSD
    Ağırlık 80,00 gr
    Boyutlar (GxDxY) 96,3 x 53,8 x 13
    Garanti Süresi: 24 Ay

http://www.bimeks.com.tr/urun/1103/113962/samsung-3303k-white.aspx

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.