Şimdi Ara

SAMSUNG 50C7H HAKKINDA BİLGİSİ OLAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 50 plazma lazım bu urunun fiyatı 4700 pesinde buldum samsung bayi 3 yıl
    garantili ama bu plazma hakkında bilgim yok nasıl birsey ,veya bu modele alternatif
    ne olabilir bilgi verirseniz sevinirim.herkese iyi seyirler.Bu arada pioneercı arkadaslar
    panik yapmasın size ihanet etmiyorum bu plazmayı kiraya verilecek bir yer icin dusunuyorum

• kirayamı :) artık eşyalardamı kiraya werilio
  • şöyle bir netten baktım en ucuz yine istanbul bilişim olarak gözüküyor. Gerçi samsung bayiside iyi vermiş baya fiyatı.
    istanbul bilişim nakitte 4600 ytl gibi veriyor.
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/plazma_content_detail.asp?content_id=129
  • Fiyat/kalite oranına göre çok çok iyi bir televizyon. Uydu ve DVD görüntüleri inanılmaz. Yalnız oyun PS3 konusunda denemedim. Daha pahalı olan Q serisinden tek farkı piano black kasa olmaması. Diğer özellikler aynı, aralarında 200 Euro fark var. Piano black'deki parlamalar rahatsız edebilir diye düşünürseniz, C serisi tam size göre. Dnle ve diğer Samsunglara(Q ile birlikte) göre ekstra özelliği smooth motion driver görüntü kalitesini artıran bir özellik. Bence Pioneer'deki görüntüyü fazla aramazsınız.
    Şu an için 4.700 YTL iyi fiyat. Kanımca 42 ekranı ile fiyat farkı tam bir uçurum. 106 ekran 3000, 127 ekran 4.700 YTL olmamalı diye düşünüyorum. En fazla 4.000 YTL olmalı. Belki zamanla bu uçurum kalmaz. Eskiden 32-37 veya 37-42 arasındaki fiyat farkı çok fazla idi. Artık öyle sayılmaz. Bir süre sonra 42-50 arasındaki fark da makul olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sserin -- 27 Mart 2007; 23:04:30 >

• Arkadaslar cevaplar icin tesekkurler.Q serisi ile fiyat farkı bayilerinde sanırım
    daha fazla 200€ fark istanbul bilisimde q seriside hosuma gitti 4900 e buldum ne dersiniz?
  • bende bu tv.için 4600 YTl peşin fiyat aldım bayiden. Ancak hala çok kararsızım panasonic 50PV60 6200 peşin tekofaks garantili. TV'yi kullanan kimse var mı forum da? Yardımcı olabilirse çok sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: can2000

bende bu tv.için 4600 YTl peşin fiyat aldım bayiden. Ancak hala çok kararsızım panasonic 50PV60 6200 peşin tekofaks garantili. TV'yi kullanan kimse var mı forum da? Yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Sevgili can2000, aldıgın fiyat c7 icinmi yoksa Q7 icinmi aldın?
  • c7 için aldım mastercarft
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.