Şimdi Ara

Samsung B650 Dvi Hdmi Bağlantı (ve Sorunu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung 32b650 modeli televizyon aldım ve aynı zamanda dvi hdmi kablo satın aldım....

Ekran kartım Ati Raden Hd 3800 , ve bu model Hd audio transferini dvi hdmi olarak sağlıyor

Ekranıma taktım ve gerçekten çok güzel bir görüntü elde ettim. Gerek filmler gerek oyunlarda çok net ve güzel bir görüntü sağlıyor

Fakat buna rağmen ses bağlantısını gerçekleştiremedim. Kasayı açtım Hd Audio kablosunun yerine normal audio kablosunun takılı olduğunu gördüm ve yerlerini değiştirdim.

Realtek Hd Audi Driverı indirdim ve aynı zamanda ekran kartımın son driverını da indirdim fakat herşeye rağmen ses aktarımını başaramadım

Yardım ederseniz sevinirim...

Eğer arkadaşlar isterse görüntünün nasıl olduğunu seve seve resimleri de ekleyebilirim...

Ama son olarak yine yardım ederseniz sevinirim...

• Bende 3870 var. Kutudan çıkan DVI-HDMI çevireç ile HDMI kablo ile sorunsuz transfer yapabiliyorum ama DVI_HDMI kablo için birşey diyemem.
    Eğer vista veya win7 kullanıyorsan bilgisayarında sağ alt köşede ses simgesine sağ tıklayarak ses aygıtlarından ati' yi varsayılan olarak seçmen gerekiyor.
    Eğer gene ses alamazsan TV'de HDMI girişi için analog ses girişi için analog veya dijital ses seçeneği oluyor birde onu değiştirmen gerekiyor.

Samsung B650 Dvi Hdmi Bağlantı (ve Sorunu)
  • Ne yazıkki ben de not plugged in olarak gözüküyor...

Plugged in olarak gözükmesini sağlamam lazım.Bunu nasıl yapabilirim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.