Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S - KENDİLİĞİNDEN KAPANMA SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Nurtopu gibi yeni bir sorunumuz daha oldu, sizinle de paylaşayım istedim, cihazımı alalı 2 gün oldu ancak geceleri kendiliğinden kapanmaya başladı. Ancak pili takıp çıkartırsanız ya da uzun süre ile power tuşuna basarsanız tekrar açılıyor, kimi zaman sim card hatası veriyor. Önce bu sorunun sadece benim başıma geldiğini düşünüp üzülmüştüm ancak forumlarda araştırma yapınca gördüm ki dünya üzerinde bir çok kişi aynı sorunu yaşamaya başlamış, örnek bir tartışma başlığı burada:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=775017

Yakında bu sorunu Türkiye'de de benim gibi bir çok kullanıcı yaşamaya başlar herhalde, genel olarak düşük sinyal alımının soruna sebep olduğu ve yazılım ile halledilebileceği belirtiliyor.

GPS hatalı, pusula sorunlu, 3 tuş sorunumuz var, android market sorunumuz var, bir de üstüne bu çıktı. Büyük hayal kırıklığı, bakalım daha neler göreceğiz.

Saygılarımla.

• Şoyle yüksek kapasiteli bi oyun oynarken arama geldiğindede ekran zaman zaman donacak cevap veremeyeceksiniz ,şimdi pek oyun oynayan yok nova gibi sandstorm gibi onuniçin bu sorun burda henüz gözükmedi,başıma geldi biliyorum
  • arkadaşlar 2 senlik hero kullanıcısı olarak samsung galxy s satın almıştım turkcellden. ancak iki hafta içindeki karşılaştığım sorunlar beni en nihayetinde zararına bu telefonu satmaya zorladı. Süper bir ekran netliğine sahip olmasına rağmen, 3 tuş sorunu, sürekli olarak arama yapamıyacak şekilde kitleniyor olması. markete başka kaynaklardan ulaşıyor olmak. belliki rom vs. sıkıntı olacaktı. Ayrıca arama menüsündeki
    tuşlar kısmının ve history bilgisinin ayrı ayrı kısımlarda gözükmesi bir htc hero kullanıcısı olarak beni yordu. htc hero da karşı taraf telefonu yanıtladığında tel titrerdi. bunda ses çıkartıyor tabi duyabilirseniz. kullaklıkların biri çalışmıyor bekle güncelleme gelsin. heroda facebook fotograflarını galerinin içinde dilediğince görüntülerden galaxy de böle bir özellik yok. ama en önemlisi benim için kitlenme sorunuydu. alacak arkadaşlara yinede tavsiyem alacaksanız 3 tuş sorunlu alıp, kendilerini yormasınalar. bu telefonun distiribitör çıkışı 945 tl bilginiz olsun. 1200 liradan fazla parçalanmayın derim.

• Desire veya Nexus alsaydınız keşke bu telefonlardan memnun olmayan yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.