Şimdi Ara

Samsung Galaxy S2 SII T989 Titanium Kit for TMobile

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu telefonu dün aldım ana konusu varmı aradım bulamadım yardımcı olursanz sevinirim.. s2 telefonumu sattım bu cihazı aldım.. şu ana kadar s2 çok iyi bir telefon ama bu ondan daha iyi bir telefon bence..

http://www.ebay.ca/itm/Samsung-Galaxy-SII-S2-T989-Titanium-Kit-T-Mobile-/280755851310#ht_500wt_1054

• iyi günler bende telefonu bu hafta doğubankdan aldım önceden galaxy s kullanıyorudum telefon süper FAKATTTT telefonla arama yaptığımda 3 4 saniyede telefon görüşmem kapanıyordu, götürdüm aynı gün yeni bi cihazla deiştirdim şimdi eve geldim yine aynı problemi yaşadım...hattımdamı problem var dedim başka hat taktım aramalar haptım 10 aramamdan 6 sında 5. 6. saniyede aramam kapanıyor....2 sıfır telefondada aynı hatayı verdiğine göre yazılımsal sanırım hata.... turkozturkoz kardeşim sendede varmış cihaz,telefon ayarlarından telefonunda hangi yazılım yükluyse onu bana söylede bende onu yukletim... yarın bidaha gidicem bu sefer yazılımını deiştirticem,tüm cihazlara aynı yazılımları atıyorlar sanırımkı 2 sindede aynı problem çıktı....bilgisi olan yardım etsin acil şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkozturkoz

bu telefonu dün aldım ana konusu varmı aradım bulamadım yardımcı olursanz sevinirim.. s2 telefonumu sattım bu cihazı aldım.. şu ana kadar s2 çok iyi bir telefon ama bu ondan daha iyi bir telefon bence..

http://www.ebay.ca/itm/Samsung-Galaxy-SII-S2-T989-Titanium-Kit-T-Mobile-/280755851310#ht_500wt_1054

bende de vardı aynı telefon alma niyeti.. ancak arıza vb durumlarda yedek parça, paylaşım konusunda yeteri kadar kaynak ve çevre bulamayabilirsiniz. ben bu önemli sebepten dolayı vazgeçtim o üründen...

ancak son derece güzel bir telefon olduğuna inanıyorum bende... alıp kullanmışlığım yok tabi...

• Başlık da ve linkde Samsung Galaxy S2 SII T989 Titanium Kit for TMobile denmiş ama linke girince BlackBerry modeli bir telefon çıkıyor. Yani Samsung ile alakası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Başlık da ve linkde Samsung Galaxy S2 SII T989 Titanium Kit for TMobile denmiş ama linke girince BlackBerry modeli bir telefon çıkıyor. Yani Samsung ile alakası yok.

+1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.