Şimdi Ara

samsung hdd kullanlar önerir mi???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • forumdan wd 2,5'' hd ler hakkında bilgi almaya çalıştım ama kimse ilgilenmedi. belki de hiç wd kullanıcısı yok forumda.

wd nin(essential) usb kablosundaki hassaslık sorunu nedeniyle diğer ürünlere yöneldim.

SAMSUNG 2,5" 640GB S2 Portable Siyah USB 2.0 Taşınabilir Disk i, samsung kullanıcıları önerir mi acaba???

• samsung un 1 tb lığı da 13 ekimde eklenmiş hepsiburadaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candankolik

forumdan wd 2,5'' hd ler hakkında bilgi almaya çalıştım ama kimse ilgilenmedi. belki de hiç wd kullanıcısı yok forumda.

wd nin(essential) usb kablosundaki hassaslık sorunu nedeniyle diğer ürünlere yöneldim.

SAMSUNG 2,5" 640GB S2 Portable Siyah USB 2.0 Taşınabilir Disk i, samsung kullanıcıları önerir mi acaba???

Hocam 2 sene önceden wd nin 120 gb lık 2.5 " haricisi var elimde nazar değmesin taş gibi çalışıyor kablosuyla herşeyiyle bir problemini görmedim. Ha şimdi yalan olmasın aslında ürünüm değişti yenisini verdiler ama o benim salaklığımdı. ilk aldıgım ürün veri transferi yaparken kasa usb si biraz asagıda oldugu için yerde duruyordu ben de görmeden üzerine bastım pert oldu. verdim servise direkt yenisini verdiler kullanıcı hatası falan da demediler sagolsunlar.onun dısında güzel ürün. Samsung a gelecek olursak 3.5" için samsung özellikle 5400 rpm ler cok güzel sessiz ısısız çalışıyorlar ben de 1.5 Tb almayı düşünüyorum ama 2.5 "için bir yorumum yok maalesef umarım yardımcı olabilmişimdir.

• çok teşekkür ederim yardımlarınız için.
  • Bende hemen hemen her konuda Samsung'a güvenen biri olarak 2,5" Ext. HDD arayışındayım ve önceliğim Samsung. Fakat sağlıklı kullanıcı yorumlarına ulaşamadım sizin gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

Bende hemen hemen her konuda Samsung'a güvenen biri olarak 2,5" Ext. HDD arayışındayım ve önceliğim Samsung. Fakat sağlıklı kullanıcı yorumlarına ulaşamadım sizin gibi.

ya mesela wd çok iyi marka ama essential 500gb lığında kullanıcı şikayetleri var.

samsung da bence çok iyi ama mesela 640gb lığını kullanan biri olsa da ürün sağlam dese düşünmeden alcam.

1tb lığı hepsiburdaya yeni eklenmiş. onun hakkında yorum bulamayız herhalde.
  • Arkadaslar bu arada samsung u ayrı bir sevmemin diğer bir tarafı da yine samsung tan aldıgım 300 gb lık dahlii harddisk imi sök tak sök tak yakmıstım on uda servise gonderince içini değiştirip geri verdiler. O yuzden samsung u severim harddisk konusunda :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.