Şimdi Ara

Samsung r580 batarya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • batarya bozuldu ve calismiyor samsung bayisi siparisle 150 tl olur dedi bende netten alayim dedim ama zarar verir diye kararsiz kaldim 80-90 tl kar edeyim derken laptoptan olmayayim durdik yere eger ucuz batarya onerirseniz nereden alayim tavsiye olarak , model r580

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok mu yardım edecek

• quote:

Orijinalden alıntı: last321

batarya bozuldu ve calismiyor samsung bayisi siparisle 150 tl olur dedi bende netten alayim dedim ama zarar verir diye kararsiz kaldim 80-90 tl kar edeyim derken laptoptan olmayayim durdik yere eger ucuz batarya onerirseniz nereden alayim tavsiye olarak , model r580

Batarya bulabildin mi?Benimde bataryam arıza yaptı almam gerek
  • Almadım daha bataryasiz kullaniyorum

• Benim bilgisayarın bataryası da öldü. 2 yıl gitti. 1 yıldan beri de kardeşim fişe takılı olarak kullanıyor.
    Şuradan almayı düşünüyorum bataryayı.

http://www.notebookdepo.com/urun/samsung-r580-6-laptop-bataryasi-pili.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eray36 -- 8 Temmuz 2013; 23:55:44 >
  • 107 tl cok degil mi orjinali 150tl dedi servis nette 60-80 arasi gidiyor ama guvenilir mi supheli

• Laptopumun anakartı bozuldu fakat geri kalan herşey sağlam. İhtiyacı olan mesaj atabilir.
  • Bende Samsung R580 laptoptan çıkma ikinci el orijinal batarya mevcut. 2.5 saate kadar gidiyor. Fiyat: 70TL
  • benimde laptopumun bataryası öldü. Şarjı 5 dk bile gitmiyor. Sürekli adaptörle kullanıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.