Şimdi Ara

sanal kredi kartı ıle artık 18+ arkadaslarımız kredi kardsız premıum ala bılecekler(bilmeyenler icin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaslar ben 22 yasındayım ve unıversıteye gırıs yapamadım ve banka subelerı de kredı karttı alamadım dıyen arkadaslar ıcın arastırdım ve cozumumuzu buldum.gecelım çozume.

Eveeeeet.Tahmin ediyorum ki benim gibi çoğu arkadaşının sorunudur internet üzerinden alış-veriş yapmak , rapidshare hesabı ,v.b. şeyler almak.Oraya git kredi kartı buraya git kredi kartı.Kardeşim yok bende kredi kartı ne yapayım eline mi vereyim parayı dediğim falan oluyor ara sıra.Bakın arkadaşlar çaresi bu.Sanırım sistem uzun zamandır var fakat nedense benim yeni haberim oldu.Veyahut oldu da zor geldi.Neyse geçelim neticeye.Öncelikle hemen hemen her resimi işte olduğu gibi burada da reşit olmak gerekiyor.Yani 18i doldurmuş olmalısınız.Veya diğer bir çare reşit değilseniz yanınızda reşit olan bir veli aracılığı ile işlem yapacaksınız.Ben işleri Garanti’den yürüttüğüm için bu banka hakkında bilgiler vereceğim.

Öncelikle bankaya gidip normal bir hesap açtırıp , bankamatik(paracard) talep ediyoruz.Ve bir süre sonra adresimize kartımız bilgileri ile birlikte gelmiş oluyor.Size verilen sarı kaplı bir hesap cüzdanı vasıtası ile para çekip-yatırabilmemiz mümkün oluyor.Tabi bunla uğraşmayıp herhangi bir bankamatikten(ATM) yatırmak veya çekmek daha basit olacaktır.

Daha sonra interneti olan bir bilgisayar bulup , Garanti Bankası’nın internet şubesine giriyoruz.Sonra yukarıdaki menüden Başvuru kısmına oradan da “Garanti Bankası kredi kartım veya Paracard’ım var nasıl başvurabilirim ?” adlı bölümdeki Tıklayın yazılı düğmeye tıklıyoruz.Gelen formda bilgilerimizi dikkatlice giriyoruz ve ayrıca sanal klavye kullanmanızı güvenlik açısından şiddetle tavsiye ederim.Formu doldurduktan sonra Tamam diyerek hesabı alırken belirttiğimiz cep telefonu numarasına bir adet SMS geliyor.SMS’de internet şubesi hesap bilgilerimiz mevcut oluyor.Daha sonra sol üste köşedeki Giriş düğmesine tıklayarak gelen panelden Kredi Kartlarım > Sanal Kartlarım sekmesine gelerek yeni bir sanal kart oluşturuyoruz.Artık bu kredi kartı ile internetten her türlü alış-verişinizi gerçekleştirebilirisiniz.Küçük bir dipnot : hesabınızda ne kadar para varsa o kadarını kullana biliyorsunuz.

bi iteden rasladım .ALINTIDIR

sanal kredi kartı ıle artık 18+ arkadaslarımız kredi kardsız premıum ala bılecekler(bilmeyenler icin

• eksikler varsa yardım cı olurmusunuz bılen arkadaslar konuyu tam eksıksız yapalım lutfen

herkese sımdııden tesekurler.
  • k.kartına gerek yok zaten vadesiz hesaptan bahsediyosun sen.ama bunu kukkanmak için müşteri hizmetlerinden internet bankacılıgını actırman lazım .Bu arada günaydın
  • garanti gidp hesap actırdım da ordakı bılgılerım le de sanal kredi kartı actımda

clickandby uyelık yapa bılecek mıyım.

sanal kard kobul etmıyo dıyolar

bilgisi olan var m ?
  • up pls
  • önce müşteri hizmetlerine telefon et internet ten alışveriş yapmadalgası var onu actır.Sonra normal üye ol işte click and buy a bi problem cıkmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Z0DİAC

up pls

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.