Şimdi Ara

-Sanal sürücü OLUŞTURMADAN- *.bin *.iso ve *.cue dosyalarını açabilmek???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar belirttiğim gibi aşağıdaki resimde de görüldüğü üzere elimde bu şekilde dosyalar var ve ben sanal sürücü kurarak çalışan yazılımlar kullanmadan bu dosyanın içeriğini alabilir miyim diye merak ediyorum? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

• portable sanal sürücü var...

yani kurulum gerekmiyor...

http://wincdemu.sysprogs.org/
  • Hocam cvp için tşk ettim fakat portable olsun olmasın, sanal sürücü olayına girmeden, misal bir rar dosyasını WinRAR ile çıkartırmış gibi bu dosyaları da çıkartamıyor muyuz ben bunu merak ediyorum? *.iso dosyaları çıkartılabiliyor da WinRAR ile...
  • Ultraiso veya Magiciso.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

portable sanal sürücü var...

ya bu portable programlarının çoğu virüslü oluyor. Güvenemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevzat-FC INTER

quote:

programın orjinali portable olduğu için sorun yok...

yani sonradan biri çıkıpta portable hale getirmemiş...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nevzat-FC INTER

quote:

programın orjinali portable olduğu için sorun yok...

yani sonradan biri çıkıpta portable hale getirmemiş...

hmm, güzelmiş o zaman

• Sıkıştırma programlarının hemen hemen hepsi açıyor zaten. Dosyanın üzerinde sağ tıklayıp sıkıştırma programınızın olduğu seçenekte arşivi aç deyin.

Diğer yol ise sıkıştırma programının seçenekler kısmında bu dosya uzantılarını seçip onaylamaktır. Bu işlemden sonra iso, bin, cue vs. tıklar tıklamaz (winrar, winzip, 7zip, 7z vs. ile) açılacaktır.
  • Benim tavsiyem poweriso.Siz istemezseniz sanal sürücü oluşturmuyor.Program içinden kalıp içindeki dosyalara ulaşabilirsiniz.
  • WincdEmu Mükemmeldir bana görede..

iso dosyasına tıklıyosun sanal sürücüye atıyor..sanal sürücüye sağ tıklayıp çıkar diyorsun sanal sürücü yokoluyor.. Paralı rakiplerine göre mükemmel bir bedava yazılım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SP4RCO

Benim tavsiyem poweriso.Siz istemezseniz sanal sürücü oluşturmuyor.Program içinden kalıp içindeki dosyalara ulaşabilirsiniz.

Teşekkür ettim Çavuş, bir tek sen tam olarak anlamışsın galiba ne demek istediğimi.
    Diğer arkadaşlara da tşk ederim.
  • Rica ederim Yüzbaşım Yardımcı olabildiğime sevindim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRageful

Hocam cvp için tşk ettim fakat portable olsun olmasın, sanal sürücü olayına girmeden, misal bir rar dosyasını WinRAR ile çıkartırmış gibi bu dosyaları da çıkartamıyor muyuz ben bunu merak ediyorum? *.iso dosyaları çıkartılabiliyor da WinRAR ile...

bir kereliğine sanal sürücü oluşturup dosyaları neroya atıp iso olarak arşivlersen hem nero ile sanal sürücü yapıp hem de winrar'la dosyalarına ulaşabilirsin. iso formatı daha genel olduğu için çoğu program destekliyo olmadı winrar açıyo zaten.resmini gösterdiğin bin cue vb cins formatlardan kurtulursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pokajy -- 20 Ocak 2011; 0:48:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pokajy

quote:

Orijinalden alıntı: TRageful

Hocam cvp için tşk ettim fakat portable olsun olmasın, sanal sürücü olayına girmeden, misal bir rar dosyasını WinRAR ile çıkartırmış gibi bu dosyaları da çıkartamıyor muyuz ben bunu merak ediyorum? *.iso dosyaları çıkartılabiliyor da WinRAR ile...

bir kereliğine sanal sürücü oluşturup dosyaları neroya atıp iso olarak arşivlersen hem nero ile sanal sürücü yapıp hem de winrar'la dosyalarına ulaşabilirsin. iso formatı daha genel olduğu için çoğu program destekliyo olmadı winrar açıyo zaten.resmini gösterdiğin bin cue vb cins formatlardan kurtulursun.

Haklısın da ben hiç sanal sürücü işine girmek istemiyorum, neden dersen, sisteme kısa veya uzun vadede zarar verdiğini düşünüyorum. Hatta XP yıllarında bir kez sistem çökmesine sebebiyet vermişti bu sanal sürücü zerzavatı. SP4RCO arkadaşımın tavsiye ettiği programı kurdum, gayet güzelmiş, işimi gördü hem de tam istediğim gibi, arşive kattım. Tekrar teşekkür ettim sana SP4RCO.

• quote:

Orijinalden alıntı: SP4RCO

Benim tavsiyem poweriso.Siz istemezseniz sanal sürücü oluşturmuyor.Program içinden kalıp içindeki dosyalara ulaşabilirsiniz.

Kesinlikle katılıyorum işe yarar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.