Şimdi Ara

SATILIK 98 MODEL 1.4 UNO HOBBY KUSURSUZ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
2.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR KOMŞUMUN ARACINI SATIN ALMAK İÇİN DAHA YENİ FULL BAKIM YAPTIĞIM ARACIMI SATIYORUM KISACASI MODEL YÜKSELTECEĞİM ANİDEN GELİŞEN OLAYLAR YÜZÜNDEN YAPTIĞIM MASRAFLAR ALICIYA YARICAK HELALİ HOŞ OLSUN. SAHİBİNDEN LİNK İNİ KOYUYORUM İHTİYACI OLAN İNCELESİN..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-hatasiz-mastafsiz-1.4-uno-hobby-dost-isi-109742583/detay/

• 9550 tl ye uno mu?

6000 e satılan temiz. Bulunuyor

Yanlış anlama olmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boş muhhabet yapmayalım piyasayı araştır sonra yorum yap lütfen, alıcı deilsin bir şey deilsin can sıkıntısından tel.den girip bilgi sahibi olmadığın konulara rica ediyorum yorum yapma ve bu yazımada cvp yazma, keyifli forumlar..
  • Piyasa şu an gereksiz bir fiyat yarışında. Yanlış anlama ustam ama aylardır satılmayan araçlar var nette. Bende uno arıyorum şu ara fakat benim bütçem daha az açıkcası. Bu uno sxie lerde lpg problem oluyormuş, bilgin var mıdır?
  • kardeşim çok şükür arabam 2 günde satıldı, kış ayının piyasası ayrı soğukda yağmurda çamurda otobüs vs vs.. rezilliği çekmek istemeyen çok arkadaş var. araç temiz ve sende yalansız oldukdan sonra gidiyor, lpg konusunda da enjeksiyonlu araçlara ilk çalışırken benzinle çalışıp sonra lpg ye geçecek birde direk lpg ile calısan cinsi varmış onda sıkıntı oluyor diyorlar ama net bir bilgim yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.