Şimdi Ara

SATIN ALMAK BAN SEBEBİ Mİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyuna 2 ay önce başladım (orjinal) şimdi lv60 elf hunter ım oyunda tek açtığım karakter bu oyunu bu karakterden öğrendim ama şunu sölim oyunda meslekler olduğunu alce taylirink blk. falan çok sonra öğrendi ve anlayacağınız gibi mesleksizim e meslek olmayınca para olmuyo para lmayınc da hiç bişey olmuyo yeniden başlamak ta yemiyo kredi kartımla altın satın almak istiyorum ama duyduğuma göre altın satın almak ban sebebiymiş DOĞRUMU tonla site var doğruysa neden o kadar çok site ve rağbet var altın almayı çok istiyorum ama banlanmayı hiç istemem sizce napabilirim

• Ya ban sebebi veya değil blizz yakaladı veya yakalamadı orası ayrı bir konu.
    Burda asıl önemli olan konu gold aldığın an binlerce kişinin hakkını yemiş olacak olmandır. Fazla parası olmayan günlerce farm yapsın senin paran var 5 dakkada o günlerce farm yapan kişinin topladığı kadar golda sahip olman biraz hak yemeğe girer bence. Wow da farm yapılacak bir sürü yer var git silithusa air elementlerini kes git Felwooda water elementleri yada demon kes. Yada olmadı EPL WPL de farmlan. Dediğim yerlerden günde 100 altın rahat çıkartırsın. Yada mesleğini en baştan kas. Oyuna başlarken kaç goldun vardıki? Mining Alchemy al meslek olarak en fazla 2 günde sana para getirir hale gelirler.
  • ya arkadasım oyun oynuyorsun parasızlıgı sıkıntıyı cekmek zaten amac sen her parasız kaldıgnda gold satın almaya kalkarsan ohooo ooo bızde bılıyoruz almasını ama ozaman ne zevkı kalacak meslek kasmadım dıyorsun al bı meslek 1 gubunu ayır zaten 200 e vurdurursun rahatca en fazla 3gunde para kazanmaya baslarsın gıdıpte kısa yoldan gold almaya karsıyım ben ınsallah da banlıyorlardır :D
  • " alce taylirink blk. " ... Al işte Bu Da lvl 60 paladin Olup Quest yapmamış Türk Örneği gibi ...

Yahu ingilizceniz mi yok ... Hiç mi Okumadın ... anlayamıyorum ben ya ... Yani bi insan lvl 60 olunca mı meslek olduğunu fark eder ... hiç mi görmedin ? okumadın ? ... Orjinal olduğundan emin misin ?
  • 60 olmuşsun işte. daha rahat kasamaz mısın, para yada meslek??
  • quote:

Orjinalden alıntı: SINIRYOK

Ya ban sebebi veya değil blizz yakaladı veya yakalamadı orası ayrı bir konu.
    Burda asıl önemli olan konu gold aldığın an binlerce kişinin hakkını yemiş olacak olmandır. Fazla parası olmayan günlerce farm yapsın senin paran var 5 dakkada o günlerce farm yapan kişinin topladığı kadar golda sahip olman biraz hak yemeğe girer bence. Wow da farm yapılacak bir sürü yer var git silithusa air elementlerini kes git Felwooda water elementleri yada demon kes. Yada olmadı EPL WPL de farmlan. Dediğim yerlerden günde 100 altın rahat çıkartırsın. Yada mesleğini en baştan kas. Oyuna başlarken kaç goldun vardıki? Mining Alchemy al meslek olarak en fazla 2 günde sana para getirir hale gelirler.

Adam belki işinden dolayı farm yapcak vakit bulamıyo ?
  • ii ki bi sorduk ha tamam ya kasarız alla alla farm yaparız başka bi şey de yaparız ne kızıyonuz ben bu arada lv 40 ta falan öğrendim meslekleri o zamanda geçmiş dedim çevremde danışacak kimsede yok e ben sizin gbi paso da oyun oynayamıyorum bi de şu gözden bak sen günlerce oynuyosun ama ben işten yada vs. başka bi sebepten oynayamıyorum farm yapıp para kasamıyorum yani e ben napim millet alıyo potları ben seyrediyorum hangi hordeye dalsam tam olceği sırada potu içiyo o kesiyo e bende de kuruş yok neden yok derseniz oyunda paso talent değiştirdim e ingilizce bilmeynce olmuyo ama artık sanırım değiştirmem parasızlık kötü bi şey ve hala soruma kimse cevap vermedi altın almak ban sebebimi!
  • ewet oynamaya zaman bulamama çok kötü çoook mesala benim üniv. çok kötü etkiliyo nese finallerde bitti doya doya kasıyorum
  • evet arkadaşım, altın almak veya satmak sürekli ban alman anlamına geliyor. mayıs ayında blizzard bu tür olaylardan dolayı 30.000 kişiyi banlamış.

We will continue to aggressively monitor all World of Warcraft realms in order to protect the service and its players from the harmful effects of cheating. Please note that selling World of Warcraft content, such as gold, items, and characters, can result in a permanent ban of the involved accounts from World of Warcraft.

alıntıdır: http://www.worldofwarcraft.com/news/wow-news-06-2006.html adresinde 'world of worcraft accounts closed' başlığı altında belirtmişler. (kısaltılmıştır)

ayrıca (ingilizcem yettiği kadarıyla) eşya ve karakter satmak da ban sürekli ban almanıza neden olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi underblood -- 23 Haziran 2006; 4:09:21 >

• çok teşekkür ederim ya işte bunu öğrenmek istiyodum millet hemen başldı sosyal mesaj vermeye siyaset yapmaya nese almam bende teşekkür ederim cevabın için
  • ban falan yemessin neyi ispatlayabilir blizzard? ama gold almak bence etik değil + oyunun zevki orda madem o kadar paran var git full tier2 char al hevesin geçinceye kadar oyna derim şahsen.
  • harbi yaa :D abi lvl 60 a bu arkadaş farmla kasmıştır muhtemelen.Macros wala içimden geçmişti bu tür bişe diyecektim aızımdan almışın :) Ciddi bi insan evladı nasıl becerir böyle bişey?:DHiç olmadı orjinalse yanında 200sayfalık guide weriolar onu okusaydın...
    quote:

Orjinalden alıntı: Macros

" alce taylirink blk. " ... Al işte Bu Da lvl 60 paladin Olup Quest yapmamış Türk Örneği gibi ...

Yahu ingilizceniz mi yok ... Hiç mi Okumadın ... anlayamıyorum ben ya ... Yani bi insan lvl 60 olunca mı meslek olduğunu fark eder ... hiç mi görmedin ? okumadın ? ... Orjinal olduğundan emin misin ?
  • hayır yani ... Naaptı merak ediyorum Hadi Meslekleri Görmedin , lvl 60 a uçarak geldin (madem işin var , Zamanın yok nası lvl 60 oluyon o da şüpeli) ... Ayrıca O Potion içenlerin Hepsi Alchemist mi ... Oyunu bilsen nerelerde potion satan yerler var bulursun ... Oyunu bilmiyorum deme o zaman nası lvl 60 oluyorsun ...
  • düşüncelerine katılmıyorum arkadaşım:)

quote:

Orjinalden alıntı: SINIRYOK

Ya ban sebebi veya değil blizz yakaladı veya yakalamadı orası ayrı bir konu.
  • eger paran warsa fırsatlar degerlendirilmeli bence ha ben satın aldımmı almadım çünkü öyle bi fırsat elime geçmedi
  • ya beyler bu para konusundaki banlanma olayını bence kafanıza takmayın birçok ark. para aldı ama banlanmadı hiç şüpeniz olmasn(adlarını yazamam sakıncalı) gerçi millet kasarak yapıyo diyoruz ama bir kişi var BL de bol bol mail ile online olup millete 1000g ları gönderiyo çoğu millet epic atı parayla alıyo bu işin içinde bence blizzard da var canınızı sıkmayın blizzard göz korkutması yapıyo sadece
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.