Şimdi Ara

SBS 7. Sınıf Dershane Tavsiye ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
4.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Kardeşim bu sene 7. sınıf öğrencisi.Ankara da ikamet ediyoruz.SBS için dersaneye yazdırmayı düşünüyoruz.Ancak dersaneler hakkında hiçbir bilgim yok.( eğitimi-fiyatları-öğrencilerine olan ilgisi vs.) bu gibi yönlerden giden arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var.Malum dersaneye görüşmeye gittiğinizdede bi ton demogoji.Şuana kadar sadece kültür dersanesiyle görüştük ondada bize dersanenin tanıtımıyla benim o dersane hakkında yaptığım araştırma son derece çelişiyor.Bu konuda giden arkadaşların yorumları önemli benim için.Bütün yönleriyle bilgi verirseniz çok memnun olurum.Şimdiden teşekkür ederim..

• Kendim gidiyorum. Final Dergisi Dershaneleri'ni öneririm. SBS 6. sınıfta 496 puan yaptım. SBS 7. sınıfta da 496 puan yaptım. Dershanedeki sınav sonuçlarım 490'dan aşağı düşmüyor. Ayrıca 3. senedir okul birincisiyim.
  • teşekkür ederim tavsiyen için.evet finali tavsiye edenler çok.yüksek ihtimalle oraya göndeririz galiba..
  • 7. sınıfta dershaneye mi gidilir? Gerçi bazı kişiler 4. sınıfta yolluyorlarmış dershaneye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearMaster -- 8 Ocak 2010; 19:20:15 >
  • Açı,Final,Kavram bu dershanelerin 3'üde gayet iyi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.