Şimdi Ara

SCURA 5 NEDİR?????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler dün gezerken biri asgada scura cıktı dedi bende ne o dedim kecoonun bossu dedi.dedim alla alla kekurikekukaka deilmiydi o sonra bi gittim hakkaten küçük kecoon boyunda bişey buff falan aldm draini çaktım yaratık bana 2478 vurdu ben yerdeim kim vurduysa yaratık tek attı bu nedir böyle ben koxperları öldrmek için die biliyorum bi de içnden iyi item cıkarmııı lütfen cevaplayın

• ewent olarak cıkıyo cüce bi yaratık ama cok saglam vuruyo içinden suana kadar ne bişey cıkarttım nede cıktıgını duydum
  • o bossu öldürebilen adam yoktur heralde anca serverin en iyi clanları birleşip keserler onu
  • bi ss alaydın be kadeşim
  • ilginç bi şey wardı ölünce ex in gitmiyodu dolayısıyla doğup doğup gidip vampric ve drain attım bi spike vurdm yattım tekrar doğdum gittim falan öyle bayaa vrdum ama bişey cıkmadıı
  • o zaman boss event yapmış gm
  • canı tamken 11k civarı vurdum bi tane de drain attım adam bana 2.5k vurdu yattım ac olmasına rağmen bi de defansı da hayvan gibiy di spikeyle en yüksek 360mı 460mı ne vurdm ap wolflu 974

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kınayt Onlayn -- 7 Nisan 2007; 13:55:05 >
  • saglam bi warrior rahat keser kanımca

• Daha Öncede Söylemıstım..Pathos Boss Event'a cıkmıstı Bowlda..

Rogue
    LvL 72
    hp =4600
    def:930

Bana Tek Attı..Siz Düşünün Artık..Bi Dahada Bulaşmatım Zaten ^^
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.