Şimdi Ara

Seagate 3.5' 1TB Expansion USB 2.0 Harici Disk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
11.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu diski kullanan var mı ? vatan bilgisayarda 1 tb ile 500 gb aynı fiyat insanı düşündürüyor, problem yaratır mı diye? seagatede pek kullanmak istemiyorum ama fiyatı cezbediyor insanı kullanan test eden kimse var mı forumda ? iyi günler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marcorcun -- 21 Temmuz 2009; 9:52:20 >

• seagate güvenilir bir marka. bu ürünü kullnmadım ama genelde kasa içi tercihim bu olur.
    ürünün piyada fiyatını incele. heryerde aşağı yukarı aynı aralıktaysa sorun yoktur.
    ama sadece orda düşükse ya kampanyalı felandır. yada bi hinlik aramalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hülya_umut

seagate güvenilir bir marka. bu ürünü kullnmadım ama genelde kasa içi tercihim bu olur.
    ürünün piyada fiyatını incele. heryerde aşağı yukarı aynı aralıktaysa sorun yoktur.
    ama sadece orda düşükse ya kampanyalı felandır. yada bi hinlik aramalı
    hepsiburada.com da kampanya yakaladım wd 1tb elements 163 liraya taksitle seagateden çektiğim için her ihtimale karşı güvendiğim markayı alayım :) sonra pişman olmayayım seagate vatanda 164 lira diğer sitelerde 200 lerden başlıyor 163 tlye wd ve yanında sağlamlık, güven :)

• quote:

Orijinalden alıntı: marcorcun

hepsiburada.com da kampanya yakaladım wd 1tb elements 163 liraya taksitle seagateden çektiğim için her ihtimale karşı güvendiğim markayı alayım :) sonra pişman olmayayım seagate vatanda 164 lira diğer sitelerde 200 lerden başlıyor 163 tlye wd ve yanında sağlamlık, güven :)

Alıntıları Göster
    Geçen gün aldım vatan bilgisayardan gayet hızlı ve en çok sevdiğim yönüde neredeyse hiç ses çıkarmıyor tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Technical_Support

Geçen gün aldım vatan bilgisayardan gayet hızlı ve en çok sevdiğim yönüde neredeyse hiç ses çıkarmıyor tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    maxtor basic den daha da sesli. bi alet görünümü güzel,pek güven vermedi.birde acronisle biçimlendirip,parçalar ayırdım.tanımadı.partion magicle yapabildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WEAS

maxtor basic den daha da sesli. bi alet görünümü güzel,pek güven vermedi.birde acronisle biçimlendirip,parçalar ayırdım.tanımadı.partion magicle yapabildim.

Alıntıları Göster
    arşiv yapıcaksan bence seagatenin freeagent ını yada wd nin mybook serisini öneririm.bu ürünler isim yapmış ürünler.arada en fazla 30 tl oynar ve bence 1tblik emek içinde değer

• quote:

Orijinalden alıntı: :S

arşiv yapıcaksan bence seagatenin freeagent ını yada wd nin mybook serisini öneririm.bu ürünler isim yapmış ürünler.arada en fazla 30 tl oynar ve bence 1tblik emek içinde değer

Alıntıları Göster
    bilgisayarı açalı 3 saat oldu. kasanın içindeki samsung harddisk 30 derce iken bu disk 59 derecede.çok fazla.20,30 daha fazla verin başka birşey alın
  • quote:

bilgisayarı açalı 3 saat oldu. kasanın içindeki samsung harddisk 30 derce iken bu disk 59 derecede.çok fazla.20,30 daha fazla verin başka birşey alın

Alıntıları Göster
    8 saat çalışma sonunda sıcaklık 63 dereceye vurdu ki.yaşadığım yer erzurum ve hava sıcaklığı 30 dereceyi geçmez. harddisk kafasına göre sessiz moda geçiyor. almayın,aldırmayın
  • quote:

8 saat çalışma sonunda sıcaklık 63 dereceye vurdu ki.yaşadığım yer erzurum ve hava sıcaklığı 30 dereceyi geçmez. harddisk kafasına göre sessiz moda geçiyor. almayın,aldırmayın

Alıntıları Göster
    içerisindeki disk bu. kasa içinde kullananlar da sorunlu olduğunu belirtiyor. 1.5 tb seagate ürün incelemesi (ST31500341AS) http://forum.donanimhaber.com/m_27611601/mpage_3/tm.htm konu 1 tb disk, benim de kullndığım bu aletin 1,5 tblık olanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WEAS -- 29 Temmuz 2009; 8:49:21 >

• quote:

içerisindeki disk bu. kasa içinde kullananlar da sorunlu olduğunu belirtiyor. 1.5 tb seagate ürün incelemesi (ST31500341AS) http://forum.donanimhaber.com/m_27611601/mpage_3/tm.htm konu 1 tb disk, benim de kullndığım bu aletin 1,5 tblık olanı

Alıntıları Göster
    3 e böldüğüm harddiskim bügün itibariyle bir bölümünü görmüyor

• quote:

Alıntıları Göster
    seagate hala kendine çeki düzen vermedi mi ya neredeyse alacaktım teşekkür ederim yorumlarınız için bir kez daha soğudum seagateden..

• quote:

kurtarabildiğin dosyaları yedekleyip direk servise gönder.. daha büyük sorunlar yaratabilir..
  • quote:

quote:

kurtarabildiğin dosyaları yedekleyip direk servise gönder.. daha büyük sorunlar yaratabilir..
    yeni hardiski bekliyorum.bi gelse kurtarabildiklerimi alıp.ayıplı mal kategorisinde iade etmeye çalışacağım. keşke ben de almadan önce yorumları okusaydım.

• quote:

yeni hardiski bekliyorum.bi gelse kurtarabildiklerimi alıp.ayıplı mal kategorisinde iade etmeye çalışacağım. keşke ben de almadan önce yorumları okusaydım.

Alıntıları Göster
    wd mybook alsan daha iyi. Expansion da sorunların çıktığını duyuyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: DijitalVisne

wd mybook alsan daha iyi. Expansion da sorunların çıktığını duyuyoruz

Alıntıları Göster
    Bende aldım. Partition manager ile 3 e böldüm. daha dosya atmamıştım ertesi gün çalışmıyordu Hdd. Garantiye verdim 20 gün de geri geldi. 3 gündür kullanıyorum sorun yok ama korkuyorum yine gider diye. Arşivimi attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_hakan

Bende aldım. Partition manager ile 3 e böldüm. daha dosya atmamıştım ertesi gün çalışmıyordu Hdd. Garantiye verdim 20 gün de geri geldi. 3 gündür kullanıyorum sorun yok ama korkuyorum yine gider diye. Arşivimi attım.

Alıntıları Göster
    merhaba arkadaşlar. seagate expansion 1.5 tb sahibiyim. sadece müzik ve film dinleme ve depolama amacı ile kullanıyorum. cihaz fazla ısınıyor ve bir kaç gündür hiç bir programlar dosyayla bağlantısı olmamasına rağmen sürekli klik klik diye ses çıkartıyor(donanımı güvenle kaldır yaptığımızda çıkan ses gibi) ancak tüm bunlara rağmen çalışma performansında bir sorun olmadığı gibi her hangi bir arızası da yok. bu problemleri yaşpayan başka arkadaşımız varmı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: autumn

merhaba arkadaşlar. seagate expansion 1.5 tb sahibiyim. sadece müzik ve film dinleme ve depolama amacı ile kullanıyorum. cihaz fazla ısınıyor ve bir kaç gündür hiç bir programlar dosyayla bağlantısı olmamasına rağmen sürekli klik klik diye ses çıkartıyor(donanımı güvenle kaldır yaptığımızda çıkan ses gibi) ancak tüm bunlara rağmen çalışma performansında bir sorun olmadığı gibi her hangi bir arızası da yok. bu problemleri yaşpayan başka arkadaşımız varmı acaba?

Alıntıları Göster
    en sonunda bende WESTERN DIGITAL ELEMENTS DESKTOP 1TB USB2.0 TAŞINABİLİR DİSK'i almış bulunmaktayım.. kampanya, hediye çekiyle birlikte 90 tlye mal oldu siparişi bu gün verdim yarın ulaşır herhalde herkese geçmiş olsun.

• quote:

en sonunda bende WESTERN DIGITAL ELEMENTS DESKTOP 1TB USB2.0 TAŞINABİLİR DİSK'i almış bulunmaktayım.. kampanya, hediye çekiyle birlikte 90 tlye mal oldu siparişi bu gün verdim yarın ulaşır herhalde herkese geçmiş olsun.

Alıntıları Göster
    Şahsen benim de ilgimi çekti 32 mb önbellek ve 7200 rpm gayet hızlı ama bu markanın hiçbir ürününü kullanmadığım için karar veremedim.Ben harici disklerde philipsçi bir markacıyım ama piyasada philips pek rastlayamadım.Şahsen karar vermedim ben de.

Bu markayı kullanan arkadaşlar acaba güvenilir mi?Hiç sorun yaşadınız mı bu markada.Harici disklerde ucuzluktan çok kaliteye önem veren biriyim.Günün birinde kıllık olursa malum kaç yıllık depo kurbanı olmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuriahmet1516 -- 13 Eylül 2009; 5:17:35 >

• quote:

nerden aldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yas3r

quote:

nerden aldın?

hepsiburada.com'dan..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.