Şimdi Ara

seaonic corsair?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
2.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 model arasında kaldım seononic bana gelişi 439 tl. corsair 443 tl.Hangisini almalıyım?

corsair 7 yıl garantili seasonic x 5 yıl

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=2661

http://www.teknobiyotik.com/donanim/psu-guc-kaynagi-power-supply/seasonic-x-850-80-plus-gold-850w-moduler-guc-kaynagi.html

Seasonic X-850 80+ Plus Gold 850W Modüler Güç Kaynağı 439 tl

CORSAIR CMPSU-850HXEU 443 tl

Seasonic X 80 PLUS GOLD sertifikalı

CORSAIR 80 PLUS SILVER sertifikalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spleenish -- 2 Aralık 2011; 12:36:37 >

• Corsair elbette.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Corsair elbette.

Garantisi içinmi corsair
  • quote:

Orijinalden alıntı: spleenish

quote:

Corsair elbette.

Garantisi içinmi corsair

Alıntıları Göster
    Zaten corsair HX850, seasonic üretimi
  • quote:

quote:

Corsair elbette.

Garantisi içinmi corsair

Hem garantisi, hemde kablo yapısı ve inventus farkı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thermaltake

Zaten corsair HX850, seasonic üretimi

Alıntıları Göster
    Farketmez pek ancak bence Seasonic daha iyi. Ben olsam kesinlikle Seasonic alırdım. 80+ gold'un yanında tam modüler olması ve fanını %20 yük durumunun altındayken durdurması bence güzel bir özellik. Fiyatı ve verdiği güçte aynı olduğundan Seasonic'i seçmek daha mantıklı. 5 yıl garanti yeterince uzun.
  • Corsair
  • quote:

quote:

quote:

Corsair elbette.

Garantisi içinmi corsair

Alıntıları Göster
    CORSAIR zaten SEASONIC üretimi bir PSU. Artı olarak 7 Yıl Garanti / ince ve daha esnek kablo yapısı ile alınabilirliği yüksek.
    Bu sebeple CORSAIR tabiki.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

CORSAIR zaten SEASONIC üretimi bir PSU. Artı olarak 7 Yıl Garanti / ince ve daha esnek kablo yapısı ile alınabilirliği yüksek.
    Bu sebeple CORSAIR tabiki.

Alıntıları Göster
    teşekkürler cevaplar için 7 yıl garantisi için corsair alabilirim
  • quote:

teşekkürler cevaplar için 7 yıl garantisi için corsair alabilirim

Alıntıları Göster
    indirim bekliyorum corsair de
  • quote:

indirim bekliyorum corsair de

Alıntıları Göster
    Valla Corsair'ın proffesional serisinde ki 850w AX modeline eşit bu Seasonic. Söyleyeyim. Yani Seasonic'i almaya bakın. Corsair'ı da kendi markasını da son derece iyi üreten bir firma ve fiyatına göre iyi bir psu sunuyor.
  • quote:

quote:

quote:

Corsair elbette.

Garantisi içinmi corsair

İnvetusun ne fark varmış yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

Valla Corsair'ın proffesional serisinde ki 850w AX modeline eşit bu Seasonic. Söyleyeyim. Yani Seasonic'i almaya bakın. Corsair'ı da kendi markasını da son derece iyi üreten bir firma ve fiyatına göre iyi bir psu sunuyor.

Alıntıları Göster
    tabikide seasonic almalısınız x850 demek Corsair Ax850 demektir.

corsair üretici firma olmadığı için fiyatı pahalıdır.

5 yılda kim öle kim kala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ::Ashes::

tabikide seasonic almalısınız x850 demek Corsair Ax850 demektir.

corsair üretici firma olmadığı için fiyatı pahalıdır.

5 yılda kim öle kim kala.

Alıntıları Göster
    hocam elektirik fiyatlarinin cok yüksek oldugu bir ülkede yaşiyoruz gold olani almaniz daha mantikli
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuBBa123

hocam elektirik fiyatlarinin cok yüksek oldugu bir ülkede yaşiyoruz gold olani almaniz daha mantikli

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar kararsızım seononic corsair mi?
  • quote:

Hocam halen kararsızım diyebiliyorsun kaç kişi yazmş ve sana birşeyleri açıklamış halen neyin kararsızlığı bu ? corsairin bazı ürünleri haric hepsi seasonic üretimi zaten corsair yada seasonic alman sana ilerde keşke corsair alsaydım yada keşke seasonic alsaydım dedirtmez o nedenle al birini gitsin abartlcak tartşıcak durum yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeSioN

quote:

Hocam halen kararsızım diyebiliyorsun kaç kişi yazmş ve sana birşeyleri açıklamış halen neyin kararsızlığı bu ? corsairin bazı ürünleri haric hepsi seasonic üretimi zaten corsair yada seasonic alman sana ilerde keşke corsair alsaydım yada keşke seasonic alsaydım dedirtmez o nedenle al birini gitsin abartlcak tartşıcak durum yok

Alıntıları Göster
    hocam ikiside güzel marka birbirini aratmaz kararsızlığım.corsairin 7 yıl garanti olması seasonic avantajı'da gol sertifikalı olması seasonic 5 yıl garantili.pazar gününe kadar zamanım var psu siparişi yapmam için

• quote:

hocam ikiside güzel marka birbirini aratmaz kararsızlığım.corsairin 7 yıl garanti olması seasonic avantajı'da gol sertifikalı olması seasonic 5 yıl garantili.pazar gününe kadar zamanım var psu siparişi yapmam için

Hocam garanti sürelerine takılma 5 yıl sonra kime kim kala kaldıki 5 yıl sonra ürün bozulsa kim sana kullanıcı hatası demez birebir değişimmi yapıcağını sanıyorsun corsair dijitaltrend daha burda gönderilen corsair ramlere kullanıcı hatası deyip yollayan firma akortek seasonic onun hakkındada baya bir şikayet var forumlarını incele bunlra bakma sen..Elektronik işi şans işidir sana olanı zaten yazmş coğu insan ikiside aynı diye daha nedemeleri gerekiyor Bilmiyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SeSioN

quote:

Hocam garanti sürelerine takılma 5 yıl sonra kime kim kala kaldıki 5 yıl sonra ürün bozulsa kim sana kullanıcı hatası demez birebir değişimmi yapıcağını sanıyorsun corsair dijitaltrend daha burda gönderilen corsair ramlere kullanıcı hatası deyip yollayan firma akortek seasonic onun hakkındada baya bir şikayet var forumlarını incele bunlra bakma sen..Elektronik işi şans işidir sana olanı zaten yazmş coğu insan ikiside aynı diye daha nedemeleri gerekiyor Bilmiyorum :)

Alıntıları Göster
    2 yıl sonra muhattabınız distribitör olmayacağı için istediğinizi alabilirsiniz. kablo yapısından dolayı corsair diyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

2 yıl sonra muhattabınız distribitör olmayacağı için istediğinizi alabilirsiniz. kablo yapısından dolayı corsair diyorum ben.

Niye 2 yıl sonra muhatabımız distribütör firma değil?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.