Şimdi Ara

Seat leon fr çok acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugun sıfır beyaz 2013 leon fr baktım. Fıyat olarak en son 49500 e kadar ındırebıldım.
    Fr plus en az bır ay sonraya gun verıyorlar ve 56 000 dan asagı vermıyorlar.
    Sızce leon fr beyaz 49500 nasıl bır rakam
    Peki bu diyatlara uc asagı bes yukarı baska ne model marka araç alınır yarına karar vermem gerek lutfen yardım

• quote:

Orijinalden alıntı: levoin

İyi gunler forumcu arkAdaşlar ,
    Bugun sıfır beyaz 2013 leon fr baktım. Fıyat olarak en son 49500 e kadar ındırebıldım.
    Peki bu diyatlara uc asagı bes yukarı baska ne model marka araç alınır yarına karar vermem gerek lutfen yardım

0 km liste fiyati 52,800 gozukuyor bayagi indirim yapilmis...

Acikcasini soylemek gerekirse 49,500'e o donanim-performansi veren baska hicbir araba bulamazsin En azindan 2013 model 0km olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

quote:

İyi gunler forumcu arkAdaşlar ,

0 km liste fiyati 52,800 gozukuyor bayagi indirim yapilmis...

Acikcasini soylemek gerekirse 49,500'e o donanim-performansi veren baska hicbir araba bulamazsin En azindan 2013 model 0km olarak.
    güzel araba iyide indirim almışsınız ama fr plus olsaydı diyebilirsiniz aldıktan sonra bence tekrar düşünün fr plus leonu mükemmelleştiriyor.

• Önceki konunuzda da söylemiştim.
    Bu araç için bu fiyatı aldıysanız hiç kaçırmayın bir an önce alın. Hem araç da hazırmış
  • _MaxPayne_ kullanıcısına yanıt
    Plus paket degıl ne yazıkkı:( cok mu dark eder dıye dusundum. Bırde astraya nazaran farklarını arastırdım net olamadım lutfen yardım
  • Şunu bir izle istersen araba için çok iyi şeyler soylemiyolar.http://m.youtube.com/watch?v=POu9OB4blxU
  • azengin kullanıcısına yanıt
    çok dikkate alınacak yorumcular değil.
  • quote:

Plus paket degıl ne yazıkkı:( cok mu dark eder dıye dusundum. Bırde astraya nazaran farklarını arastırdım net olamadım lutfen yardım

Sorun değil bu şekilde de gayet güzel gözüküyor üstünde 17" FR jantlar olunca.
    Bir de bu şekilde 49.500'e bırakıyorlar diyorsunuz hem de araç hazır.
    Plus paketli alırsanız 56'ya bırakıyorlarmış yani 1 ay bekleyeceksiniz bir de üstüne 6.500 TL fark vereceksiniz.
    O 6.500 TL ile bedavaya 20.000 km dolaşırsınız
    Kesinlikle kaçırmayın bunu
  • _MaxPayne_ kullanıcısına yanıt
  • quote:

Astra 1,5 lt civarı fazla yakar. Yaktığı kadar gitmez. Üstteki mesajımda yazdığım gibi bu aracı kaçırmayın
  • azengin kullanıcısına yanıt
    Golf 1 4 iiçinde yorumları var . Acıkcası bu fıyata onlarda seat dıyor
  • Led far var mı? Ledsiz Leonlar Ibiza'yı andırıyor bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

Led far var mı? Ledsiz Leonlar Ibiza'yı andırıyor bence.
    Yalnız benim şu dikkatimi çekti Leon FR Plus Paketi 3.400 TL, sizin hesabınıza göre 6.500 TL
  • Aradaki fark indirim demek oluyor
  • quote:

Aradaki fark indirim demek oluyor
    Direkt alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: neilblack

çok dikkate alınacak yorumcular değil.

+1
  • Fiyat makul ama bence leonlar eski cekiciligini kaybetti
  • rmz56 R kullanıcısına yanıt
    50 000 liraya bu segment donanımda cekici olan bir model öneriniz?
  • quote:

50 000 liraya bu segment donanımda cekici olan bir model öneriniz?

Dusunmedim ama yeni auris olabilir yada yeni 308 beklenebilir sadece bir fikir
  • rmz56 R kullanıcısına yanıt
    Donanım olarak degerlendırdınız mı bu üçünü
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.