Şimdi Ara

Selçuk hukuk kazanan yok mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• hocam iö girdim ben 31k ile
  • hukukinşallahh H kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: taytay123

hayırlı olsun hocam
    eyv hocam siz kaç bin ile girdiniz
  • 20k ile Selçuk hukuk. Anadolu hukuk yazdım gelmedi :(
  • Trepeci T kullanıcısına yanıt
    Yukarı mi cekmis siralamalar
  • meraklıkuzucuk M kullanıcısına yanıt
    Evet hem de çok çekmiş. Başka bir konuda gördüm arkadaşa 7300 ile Marmara hukuk gelmemiş siz düşünün
  • Yukarı çekmiş 31 ile Yalova yazmıştım 32.5tu gelmemiş
  • Hayırlı Olsun. 28.795 Selçuk İÖ Geldi. Bir başlık açıp altında toplanalım daha rahat haberleşiriz.
  • 18k selcuk hukuk geldi sene bası asla konya yazmam dedim geldi hayırlı olsun
  • bende 19k ile yazmıştım hayırlısı olsun hakkımızda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackdik

Hayırlı Olsun. 28.795 Selçuk İÖ Geldi. Bir başlık açıp altında toplanalım daha rahat haberleşiriz.
    Hocam bu görevi siz üstlenin bence :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hukukinşallahh -- 6 Ağustos 2019; 22:22:44 >
  • Konya'yla ilgili sorusu olan pm atabilir dostlar
  • 3k ile tek tercih (3209).. hamda 2462

Bu arada arkadaslar, 40 yasindayim, calisiyorum. Ilk 2 hafta derslere gelecegim. Sonrasinda sinavdan sinava.

Bir whatsapp grubu falan kurarsaniz haberim olsun :) Icinizden biri üstlenirse süper olur :) Dersler baslayinca tanisalim burdaki arkadaslar ile :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pelenre -- 8 Ağustos 2019; 0:40:45 >
  • Pelenre P kullanıcısına yanıt
    Evet. Bende daha önce belirtmiştim. Bir grup açıp iletişimi oradan sağlayabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackdik

Evet. Bende daha önce belirtmiştim. Bir grup açıp iletişimi oradan sağlayabiliriz.
    Edit: Daha büyük bir wp grubu oldugundan kendi grup davetimi burdan siliyorum.

Asagida Blackdik in paylastigi linkten mevcut gruba katilabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pelenre -- 8 Ağustos 2019; 1:4:21 >
  • Up
  • Arkadaşlar yeni açılan Selçuk Hukuk Grubuna BURAYA tıklayarak katılabilirsiniz.
  • Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pelenre

3k ile tek tercih (3209).. hamda 2462

Bu arada arkadaslar, 40 yasindayim, calisiyorum. Ilk 2 hafta derslere gelecegim. Sonrasinda sinavdan sinava.

Bir whatsapp grubu falan kurarsaniz haberim olsun :) Icinizden biri üstlenirse süper olur :) Dersler baslayinca tanisalim burdaki arkadaslar ile :)
    Tebrik ederim. Asıl mesleğiniz nedir?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.