Şimdi Ara

Selçuk Hukuk nasıldır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 15k oldum. Sanırım marmara gelmez. Selçuk Hukuk için ne diyebilirsiniz. İyi midir uygun mudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Muhafazakar değilsen büyük sorun çekersin
  • SesliDüsünenFilozof kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani biraz daha açıklarmısın

• Bende selçuk düşünüyorum arkadaşlar ortam vs nasıldır egitimi guzel mi

• quote:

Orijinalden alıntı: ChevroletElCamino

Konya leş bi yer , anca onlar kadar leş olursan orda zevk alarak okursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: SesliDüsünenFilozof

quote:

Konya leş bi yer , anca onlar kadar leş olursan orda zevk alarak okursun

Bosna da hiç bulunmadin değil mi? Bilip bilmeden konuşma sana zahmet cahil cuhela takımından mahlukat.

• Peki sence nasıl bir yer
  • quote:

Peki sence nasıl bir yer

Konya yı blmem fakat Selçuk üniversitesi nde 100 bine yakın kişi okuyor ve çoğunluğu dışarıdan gelmiş bosna da oturuyor var sen dusun

leş derken ne demk istedin anlamadım
    sen üniversiteyi gördünmü yoksa şehir muhafazakar oldugu için öyle diyon
  • Selçuğun ikinci öğretimi kaçla kapatır

• yanıyom Y kullanıcısına yanıt
    4 5 bin ileri de atmaz arkadaş moral bozucu galiba max 3 bin ileri atar 24 bin olur

• yanıyom Y kullanıcısına yanıt
    Yok artık! 27.700 le kapatan bölüm 22 bine çıkarsa ondan yüksek olanlar hep 10k civarında kapatır

• Selçuk hukukta okuyan tanıdığım çok zor olduğundan yakınıyordu nitekim 4 senede bitiremedi.Sınava selçuk hukukta girdim ve yanımdaki arkadaşımın dediği ilk şey:Ne kadar güzel değil mi? Konyaya gelince güzel ve düzenli bir şehirdir,dindar bir yer olduğu için Konya'yı ömründe görmemiş davarlarca eleştirilse de sen gel gör.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baransezyum -- 3 Temmuz 2015; 8:05:56 >
  • ya ben zaten öyle biryer arıyorum. Niğde'de oturuyorum ben. Burada bile insanların çok açık giyim tarzlarını kendimce eleştiriyorum. Ya kardeşim tamam açık giyinde soyunma yani. en az 2 beden küçük pantolonlar felan zaten sıkıntı. Yani bu tip insanların olmaması orayı leş yapıyorsa evet bende o kadar leş olurum o zaman.
  • eğitimi hakkında bilgi verecek olan var mı
  • Konya'dan bildirelim hocam. Pek objektif bir yorum yapmayacağım. Ben özgürlükçü bir anlayıştayım dinci takımını da hiç sevmem. O yüzden Konya da benim için cehennemin öbür adı. Gece hayatı yoktur, gündüz hayatı hiç yoktur. İçindeki insanların ne bir dünya görüşü ne bir hayat amacı vardır. Yer, içer yatarlar ve kendilerinden olmayanı sevmezler. Rüşvet, adam kayırma, kaba kuvvet hepsi bunlarda. Ya şimdi başlasam 10 sene anlatırım ne kadar kötü bir yer olduğunu -bana göre-.

Şimdi gelelim Selçuk Hukuk'a. Selçuk çok güzel bir kampüse sahip; imkanları gayet fazla. Çoğu alanda ilk 10 devlet üniversitesinden biri. Bu Konyalı tipler burada da varlar ama üniversite ortamı daha rahat. Kampüs şehir merkezine 30 km uzaklıkta. Bu iyi bir şey. Selçuk Hukuk'un eğitimi ise iyidir, kadrosu da iyidir ama öyle zor falan değildir yani. Bir hukuk ne kadar zorsa o da o kadar zordur. Herhalde sınıf tekrarı yapanlar yata yata geçmeye falan çalışıyorlar. Çünkü gerçekten burada bir iki ders dışında sınıfta kalmak sizin üniversiteyi takmadığınıza işarettir.

Yani Selçuk Hukuk, Anadolu çocuğu için biçilmiş kaftandır; ancak Batı'dan gelen için eziyettir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.