Şimdi Ara

ses drıver yukleyemedım hata verıyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar yenı format attım xp ses kartı drıverlerını yukleyemıyorum yuklenırken yarıda hata verıyo sorunu cozemedım yardım lutfenn...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• windows 7 mi yüklüyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xp
  • yardım etcek yok mu :(
  • bilgisayar nete bağlıysa driver booster programını yükle. otomatik driverlerı kurar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • drıver boosterı kurdum programla yukledım kuruldu yazıyor ama aygıt yonetısınden baktıgımda hala unlem ısaretı var ses cıkmıyor..ılk defa basıma geldı cok ılgınc nerde hata var anlamdım..
  • arkadaslar yardım etck yok mu bılgısayarcı falan..drıverı yuklerken bu hata cıkıyo ses driver yuklerken error code 0xE0000227 bu hata verıyor
  • Doğru sürücü kurduğuna eminmisin ?
  • Realtek yaziyo o yüzden onu kurdum.driver scanner falan hicbiri ise yaramadi nette baktim ettim hepsini denedim olmadi 7 kurcaz artik anlamadim gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackkite B kullanıcısına yanıt
    Şuanda yüklü olan ses driverini kaldırıp sistemi yeniden baslatip, sonrada o dediğiniz yerde gözüken önlem işaretleri varise onları devre dışı bıraktıktan sonra anakart in izin sitesine girip sisteminiz uygun ses driverini indirip kurduktan sonra pcyi yeniden baslatip denedinizmi?

• Format attiktan sonra scanner driveri calistirdim hemen hepsi kuruldu ses kurulmadi.aygit yoneticisinden ses driverinin uzerinde unlem isareti var onu silmek istiyorum silinmiyor hata veriyo.sonra devre disi birakip driveri tekrar kurmak istedim yine ayni hatayi verdi.ne yaptiysam olmadi.format atinca scanner driveri calistirmasaydim olabilirdi belki.ilk once sesi kursaydim olurmu acaba.tekrar format atayim bakalim ilk sesi kurcm belki olur olmazsa 7 kircam

• http://www.cpuid.com/downloads/cpu-z/1.69-setup-en.exe

bunu indir mainboard olan yerin fotosunu buraya koy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angry006 -- 14 Mayıs 2014; 15:36:59 >
  • slim driver programını kullan driverları yükle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.