Şimdi Ara

Sevgiliyle Ayni Boyda Olmak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40
Cevap
1
Favori
5.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi kizdan hoslaniyosunuz ve ayni boydasiniz. (Ortalama 1.70) Kizda topuklu giymeyi seviyor. Bu boy esitligi sizi rahatsiz eder mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bendesizdenim -- 30 Ocak 2016; 11:21:31 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Sevgiliyle Aynı Boyda Olmak: Avantajlar ve Dezavantajlar

Sevgiliyle aynı boyda olmak, bazı çiftler için önemli bir konu olabilir. Aynı boyda olmak, bazı avantajlar ve dezavantajlar getirebilir.

Avantajları:

• Görsel Eşleşme: Aynı boyda olan çiftler, yan yana durduklarında görsel olarak uyumlu görünebilirler. Bu, özellikle fotoğraflar ve sosyal medya gönderileri için önemli olabilir.
    • Fiziksel Uyumluluk: Bazı fiziksel aktivitelerde, aynı boyda olmak avantajlı olabilir. Örneğin, dans etmek veya spor yapmak daha kolay hale gelebilir.
    • Sosyal Normlar: Bazı kültürlerde, erkeğin kadından daha uzun olması beklenebilir. Aynı boyda olmak, bu sosyal normlara uymayı sağlayabilir.

Dezavantajları:

• Boy Farklılığı Eksikliği: Aynı boyda olmak, boy farkından kaynaklanan bazı avantajlardan mahrum kalmayı gerektirebilir. Örneğin, daha uzun olan partner, yüksek yerlere erişmede yardımcı olabilir veya kalabalıkta öne çıkabilir.
    • Alışveriş Zorlukları: Giyim ve ayakkabı gibi eşyaları alışveriş etmek, aynı boyda olan çiftler için zor olabilir. Bazı bedenler yalnızca daha uzun veya daha kısa kişilere uygun olabilir.
    • Toplumsal Algılar: Bazı kişiler, aynı boyda olan çiftleri alışılmışın dışında bulabilir ve olumsuz yorumlarda bulunabilirler. Bu, özellikle geleneksel cinsiyet rollerinin güçlü olduğu toplumlarda geçerli olabilir.

Sonuç:

Sevgiliyle aynı boyda olmak, her çift için farklı avantajlar ve dezavantajlar getirebilir. Bazı çiftler, aynı boyda olmanın görsel uyumu ve fiziksel uyumluluğu takdir edebilirken, diğerleri boy farklılığı eksikliği veya toplumsal algılar gibi zorluklarla karşılaşabilir. Sonuçta, aynı boyda olup olmamak kararı kişisel tercihlere bağlıdır.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • bi kızdan hoşlanıyorsam söylememki sorun yok o yüzden
  • Eder
  • Problem olmaz
  • Bnm rus sevgilim olduğu için sıkıntı yok topuklu giyiyor 1.99 oluyor oysaki ben 2.00 cmyim
    Not: sayısalcıyım ki nasıl yazılır bilmem
  • Boy uzatma yöntemini biliyom ama 20 yaşından küçüksen olur. Ben 5 ayda 9 cm uzadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutsuz1

Boy uzatma yöntemini biliyom ama 20 yaşından küçüksen olur. Ben 5 ayda 9 cm uzadım.
    bir kızdan hoşlanmak ve sevgili çok farklı şeyler.sen hangisini soruyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: jajajajajajaj

Boy uzatma yöntemini biliyom ama 20 yaşından küçüksen olur. Ben 5 ayda 9 cm uzadım.

söylesene
  • ileri iade İ kullanıcısına yanıt
    Hoslanti asamasinin sonu sevgililik diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bendesizdenim

Hoslanti asamasinin sonu sevgililik diyelim.

Ya anlatsana biraz nasıl oluyor o işler
  • Xabi Alonso kullanıcısına yanıt
    Anlatmayla olmaz yiigenim yasaman lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xabi Alonso

bi kızdan hoşlanıyorsam söylememki sorun yok o yüzden

loser
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3081D0615

quote:

loser

Alıntıları Göster
    Eşit BOYun avantajı
    eğilmek ve zıplamak zorunda kalmazsınız.
    KISS looo
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHCEK93

Eşit BOYun avantajı
    eğilmek ve zıplamak zorunda kalmazsınız.
    KISS looo

Alıntıları Göster
    Ben 174 üm tr de bulsam bulsam en fazla 170 kız bulurum heralde illaki 180 190 var da kaç kişi evleniyor onlarla yani evlenebileceğim boy aralığı 160 170 felan olduğu için topuklu giyse 180 olur ben ayakkabı ile 176 yım zaten 4 cm farkedilmez bile
  • vardı öyle sevgilim benimle buluşurken giymiyordu rahatsız olmadığımı söylememe rağmen. hatta daha güzel bence kızın uzun boylu olması dikkat çekici oluyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: jajajajajajaj

neyin boyu hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerŞeyiSorgulayanKafir

Bnm rus sevgilim olduğu için sıkıntı yok topuklu giyiyor 1.99 oluyor oysaki ben 2.00 cmyim
    Not: sayısalcıyım ki nasıl yazılır bilmem

Sonuna -ler -lar gelebiliyosa birleşiktir gelemiyosa ayrıdır bilmeyen burdan öğrensin şu basit şeyi
  • Sayısalcısın ama 2.00m yerine 2.00cm yazıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eisenmate

quote:

loser

Napalım hayata küsüp intihar mı edelim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eisenmate

quote:

loser

Napalım hayata küsüp intihar mı edelim

Alıntıları Göster
    Tam aynıysanız sıkıntı yok bence ama 2cm veya üstü uzun duruyorsa yürürken topuklarıyla olsa bile çok rahatsız edici bir durum bence

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.