Şimdi Ara

SGK Kurumsal Çocuk Bakımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
7
Favori
8.154
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başvurular bugün başladı. Çalışan anneyi teşvik için aylık 100 euro karşılığı 650 tl karşılıksız yardım paketi.

Başvuru için:
    sgkkurumsalcocukbakimi.org
    Kurumsal Çocuk Bakımı Projesi
    http://sgkkurumsalcocukbakimi.org/sayfa/detay/Basvuru-Bilgisi

e-devlet şifresi isteniyor.
    Çalışan annenin 5.116 tl altında brüt geliri olması gerekiyor. Çocuğun kreşe gitmesi gerekiyor.
    Detayları internette bulabilirsiniz.
    Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Elazığ, Malatya ve İstanbul illerinde ikamet edenler için.

Şimdi ben bunları yazıyorum ama 14:00'te başlayan başvuru alımında sistem kilitlendi ve açıldığında 17:00'de YEDEK olarak başvurumuz onaylandı, yetmez Kesin Kayıt tarihi de başvuru tarihiyle aynı gün-saat olarak verilmiş ve mazeretsiz gelmemeniz halinde kayıt hakkınız düşecektir(!) denmiş.

Görünen o ki yine kendi yandaşları için, aralarında top çevirdikleri bir "destek paketi" hazırlanmış.

Açıkçası bu konuyu tüm mecralarda takip edeceğim; CİMER'le başlayıp yurtdışı ayağına kadar bu durumu şikayet edeceğim bakalım.

Bununla birlikte, yine de özellikle diğer şehirlerde başvuru yapıp hak kazanan olursa diye bu fısatı paylaşayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savatager -- 15 Ekim 2019; 17:30:1 >

• Cimer:tmm
  • Sen açana kadar kuruttuk biz
  • Yemeklerde yazan tarih saat başvuru yapılma saat ve tarihi. Randevu verilmemiş yani. Ara ara kontrol edip randevu verilmiş mi diye kontrol etmek gerekli.

Ben de tam saat 14:00'de girdim ama site açılmadı, yaklaşık 20dk sonra girebildim ama onda da ancak yedek olarak kaydolabildim.
  • Çocuğa kaynana bakıyor. Yararlanamaz mıyız ? :D
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    +1 Babaanne bakıyor :=)
  • quote:

Orijinalden alıntı: comolokko41

+1 Babaanne bakıyor :=)
    babaya üçün biri
  • 14 de başladı 14:20 de kaydımı yaptım.

500 bilmem kaçıncıyım.

Aylık 650 TL yardım + ilk ay 650 TL kırtasiye parasını almaya hak kazandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mynak19

Yemeklerde yazan tarih saat başvuru yapılma saat ve tarihi. Randevu verilmemiş yani. Ara ara kontrol edip randevu verilmiş mi diye kontrol etmek gerekli.

Ben de tam saat 14:00'de girdim ama site açılmadı, yaklaşık 20dk sonra girebildim ama onda da ancak yedek olarak kaydolabildim.
    ilk girip yedek yazan herkes asıl olarak değişti kontrol edin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

Alıntıları Göster
    Evet, ASIL olmuşuz biz de.
  • 1 çocuk yapıp para kazanana ekstra para var. 5 çocuk yapıp bunlarla ilgilenene hava. Sonra meydanlarda 3 çocuk 5 çocuk. Böyle adaletsizlik olmaz. 5 çocuğu olana nasıl bir yardım olacak? Yada 2,3,4 ?
  • Takip.
  • Devletimiz güçlendikçe sosyal yardımlarını artırıyor. Allah emeği geçenlerden razı olsun.
  • Çalışan insana daha çok imkan verilirken, tek maaşla geçim sağlamaya çalışanlara nedense imkan yok. Doğru para parayı çeker
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

Alıntıları Göster
    Eyvallah hocam bilgilendirme için, bizim okeylenmiş. Bundan sonraki süreç nasıl olacak bilgisi olan var mı? Randevu bilgileri bugünü gösteriyor.
  • Hane gelirini soruyor. Hane geliri 8 bin küsür TL'den çoksa başvuruyu direk eliyorlar mı acaba?
  • xenofx X kullanıcısına yanıt
    1+2 oğlumuz var.
    Yardımı bebekler için değil, 4,9 yaşındaki oğlumuz için alacağız - 12 ay boyunca kısmetse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyaran

Devletimiz güçlendikçe sosyal yardımlarını artırıyor. Allah emeği geçenlerden razı olsun.
    Yalnız bu yardımı bizim sosyal devlet değil Avrupa Birliği yapıyor
  • Başvuru numaram 12003, bana hiç sıra gelmez sanırım:(
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.