Şimdi Ara

SICAK FIRSATLAR DIŞARIYA HATTA BELLİ Bİ RÜTBENİN ALTINA KAPATILSIN MI? (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
978
Cevap
9
Favori
27.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
226 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki

SICAK FIRSATLAR DIŞARIYA HATTA BELLİ Bİ RÜTBENİN ALTINA KAPATILSIN MI?

(En Son Oy Tarihi: 2.6.2017)
Giriş
  • insanların faydalanması için bir forum açıyorsunuz. bu bilgileri paylaşanlar genelde üye şartıyla buraya üye oluyor. Şimdi kalkmışsınız rütbelileri ayıroyosunuz. bence mesajın az diye bunları diyosun diyen olabilir ama adaletli olun bence forum içinde de ayrımcı olmayın
  • en az 2 yıllık ve çavuş üyeler kabul edilsin
  • Olmadı VIP paralı uyeler de olsun onlar istediğinin hesabını silsin istediğini onbinbaşı yapsın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unsal23 -- 9 Eylül 2015; 15:39:48 >
  • Kesinlikle. Hatta yeni üyelerde bir süre sonra girebilsin.
  • servera zarar veriyorsa yapın veya forumu yavaş yavaş kapatacaksanız uygulansın ama bunun dışında bir düşünce varsa bence gerek yok
    reklamınız var popülerliğiniz var gerek yok böyle şeylere bırakın herkes yararlansın.

"bence"
  • "İhtiyacım yoktu ama aldım" deyip rütbesi yüksek olan bir sürü insan var. Kanıt olarak herhangi bir konuya girip bakabilirsiniz. İhtiyacım olan ürünü alamıyorum bazen bu tür insanlar yüzünden. Bu sınır konulsa dahi fırsat ürünlerinin yine suistimal edileceğine adım gibi eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

Üyelik girilmeden bile sıcak fırsatlara isyerimden birçok kişi bakıyor bu şekilde uyeliksiz kimliksiz girişleri engellemek en güzel yöntemdir. Adam yörük yapamaz üye olmazsa diyorsunuz adam zaten yorum yapmak foruma yardım etmek için değil sırf fırsatçılığı değerlendirmek için üyelik girmeden bakıp çıkıyor bakıp çıkıyor .bunları engellesek yeter derim zaten geri kalan yeni üyeler olsun eski olsun hepsi bizdendir. Ve diğer yöneticiler duyun lütfen

Kardeş beni niye çağırıyon?

yav duyun dıye senı degıl serkan ı cagırdım hanı duyun da dısardan babam bıle google yazıp forum donanım sıcam fırsatlar dıye bakamasın

• ulan destan yazmış kamil , bende okumadan evete bastım , hayırlısı gençler . ne çıkarsa şansımıza
  • Yorumlarım bir çoğunu okudum ama kimse değinmemiş. Bence rütbeye göre, üyelik tarihine göre konu görme olayı bence tutmaz; kalıcı bir çözüm değil. Bunun yerine satış yapan firmalar; gerek mağazalarında gerekse internet sitelerinde; böyle kampanyalı ürünlerde toplu alımı yasaklamalılar. Bunun için ne yapılabilir bunu düşünmemiz lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi kampanya forumu var oraya yillardir uyeydim orda bu onerilen sistemden vardi belli bi mesaj sayisi alti uyeler onemli kampanyalari bol hediyeli kampanyalari goremiyodu ve hepsini biz kazaniyoduk. Guzel sistemdi

• Herkes mesaj sayısı deyip durmuş. Sıcak fırsatları kurtarmak için diğer bölümleri mi batıracaksınız? Sonra önüne gelen saçma sapan konuşup post kasacak. Sizce mantıklı mı bu? Ben kendi adıma çok gerekmedikçe mesaj atıp post kasmaya çalışmam. Yani sırf mesajım az diye bölümden faydalanamayacak mıyım? 2 3 tane trol hesap yüzünden biz niye engelleniyoruz.
  • Forum yönetimi ne diyor bu konuya?
  • üye olmak yetmemeli bence, üyelik tarihine bakılmalı. sonucta üye olmak 1 dk sürmüyor.
    örnek; 2 senelik üyelere sıcak fırsatların açılması düşünülebilir mesela. böylelikle biraz olsun toptancıların önüne geçmiş oluruz . keşke sıcak fırsatlar, sınırsız fırsat niteliğinde olsa da böyle küçük de olsa bencilce düşünmesek:)
  • Uyelik tarihi 24 Mart 2012 ve oncesi veya mesaj sayisi 5014 ve uzeri olan uyeler haric kimse gormemeli bence

• Hayir anlamadigim adamlar bunu gelir kapisina cevirmis rutbede kasar mesajda olan gene mazluma olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paralı yapalım. Ucuz sıcak fırsatlar üyelik yöntemlerini başka bir başlıkta işleriz artık
  • Çıkmaz sokak...Engelle bu yaşanan olayı çözemezsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kapansın ben rahatım
  • Mesaj sayısından ziyade üyelik yaşına bakılabilir.
    Örnek olarak 1 yıldan yeni üyeler göremez, eski üyeler görebilir şeklinde bir ayar yapılabilinir..
  • Çok kafatasci bir düşünce olur belli bir rutbeye kapatmak. Dışarıya kapanması mantıklı

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.