Şimdi Ara

Şifre koyan bir uygulama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir sorunum var. İnsanların telefonu görüp hemen el atmasına mukabil çeşitli

dertler de cıktı.

Diyorumki herhangi bir klasöre yada uygulamaya münterit olarak şifre koyabiliyormuyuz.

Bunu yapan programlar var mıdır?

Bilen varsa sevaba girer.:)

• Jb varsa İprotect kullanabilirsin.
  • jb yok
    i protect ucretli mi
  • Evet yaa jb siz boyle bi ptogram benimde cok isime yarar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shakan77

jb yok
    i protect ucretli mi

İstediğiniz özellik sistemsel bir özellik olduğu için normal uygulamayla yapılması imkansız. Mecbur jb.
    Bu arada iprotect Cydia'da 8,99 dolar. Son sürümün cracklisi mevcut. İOS 4.1 ile sorunsuz çalışıyor.
  • Genel ayarlar sınırlamalarda buna benzer özellik var..mesela ben videolara sınırlama koydum genel ayarlardaki sınırlamalardan şifre ile videoyu açmazsam videolar görülmüyor..Appstoredan yüklediğim programların da silinmesini engelledim..Şifre ile açmadan program silemiyorum..Otomatik kilit ve parolayla kilitlemeyi de aktifleştirirsen şifresiz kimse tele giremiyor..
  • Jb yaparsan lockdown pro var . Tavsiye ederim.
  • jb. pek sıcak bakmıyorum en azından bir süre

başka bir yolu olsaydı keske
  • quote:

jb. pek sıcak bakmıyorum en azından bir süre

başka bir yolu olsaydı keske

Bende hiç sıcak bakmıyordum ama şimdi jb'siz telefon bir hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdsev

quote:

jb yok
    i protect ucretli mi

İstediğiniz özellik sistemsel bir özellik olduğu için normal uygulamayla yapılması imkansız. Mecbur jb.
    Bu arada iprotect Cydia'da 8,99 dolar. Son sürümün cracklisi mevcut. İOS 4.1 ile sorunsuz çalışıyor.

iprotect gerçekten süper. kullanıyorum. istediğin şeyleri şifrele. istemediklerini şifreleme. gerçekten aşırı kullanışlı. Uygulama silme ve hatta uygulama yeri değiştirmeyi engelleme seçenekleri dahi mevcut. tek geçerim.

Cydia'da bedava crackli iprotect de var. source bulmak lazım. ben kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

Orijinalden alıntı: abdsev

quote:

jb yok
    i protect ucretli mi

iprotect gerçekten süper. kullanıyorum. istediğin şeyleri şifrele. istemediklerini şifreleme. gerçekten aşırı kullanışlı. Uygulama silme ve hatta uygulama yeri değiştirmeyi engelleme seçenekleri dahi mevcut. tek geçerim.

Cydia'da bedava crackli iprotect de var. source bulmak lazım. ben kullanıyorum.

bana da lazım msj ım bulunsun yakın zamanda hallederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.