Şimdi Ara

sınavdan ağlaya ağlaya çıktım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dünde bahsetmiştim karnım/ bağırsaklarım ötüyor diye. Sınav bailadı 10 dk dayanabildim ağlaya ağlaya çıktım hala ağlıyorum bir senem daha mahvoldu yapamadımm işte yapamadıım

• Kardeşim geçmiş olsun her şerrin arkasında bir hayır vardır üzülme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperfex

Kardeşim geçmiş olsun her şerrin arkasında bir hayır vardır üzülme
    ötsün karnın nolucak. sanki bi daha görüceksin sınav salondakileri. yazık etmişsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johnoldman -- 21 Haziran 2014; 12:03:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperfex

Kardeşim geçmiş olsun her şerrin arkasında bir hayır vardır üzülme
    Hayatın bitti geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnoldman

ötsün karnın nolucak. sanki bi daha görüceksin sınav salondakileri. yazık etmişsin

Alıntıları Göster
    karnının ötmesini başkaları duymuyormuş diye biliyorum
  • Geçmiş olsun kardeşim keşke bi eczaneye felan gidip rahatlatıcı ilaç alsaydın üzüldüm senin adına
  • quote:

Orijinalden alıntı: rmurats

karnının ötmesini başkaları duymuyormuş diye biliyorum

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BBA0C49E5

Alıntıları Göster
    Her şerde bir hayır vardı. Hayırlısı buymus. Belki soruları yapamayacktın.Seneye yaparsın ınsallah
  • Geçmiş olsun, üzüldüm sizin adınıza ama keşke heyecanınızı yatıştırmak için bir önlem alsaydınız :/
    Neyse sıkmayın canınızı, seneye daha iyi hazırlanıp girersiniz sınava
    Bunun sizin için bir tecrübe olduğunu varsayın ve seneye daha iyi olacağına inandırın kendinizi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: DontJazzMiss

Her şerde bir hayır vardı. Hayırlısı buymus. Belki soruları yapamayacktın.Seneye yaparsın ınsallah

Alıntıları Göster
    bendede oluyo sınavdan önceki gün ishal ilacı var bir tane isal ol olma onu içtiğinde guruldama filan kalmıyor yani ben hep öyle üstesinden geliyorum o meretin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Danger90

bendede oluyo sınavdan önceki gün ishal ilacı var bir tane isal ol olma onu içtiğinde guruldama filan kalmıyor yani ben hep öyle üstesinden geliyorum o meretin

Adı ne ilacın
    Bu sene mezundum zaten tekar hazırlanmak çok kyuyor ailem üstüne geliyor mahvoldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkuyorumcesaretimkayıp

Dünde bahsetmiştim karnım/ bağırsaklarım ötüyor diye. Sınav bailadı 10 dk dayanabildim ağlaya ağlaya çıktım hala ağlıyorum bir senem daha mahvoldu yapamadımm işte yapamadıım

Kardeşim senle aynı durumdayom dershanede kağıdı bırakıp çıkmıştım bende çıkar çıkmaz doktora gittim hap verdi çok iyi geldi ygsde de kysde de guruldamadı herkes bırak guruldasın bidaha nerde görcen onları dedi ama öyle olmuyo biliyorum seni en iyi ben anlarım hiç guruldayası yokken aklıma ya guruldarsa diye geliyodu gruldama başlıyodu.

ama ilaç sayesinde ilaç kullandım guruldamaycak diye kendimi şartlayınca guruldamadı. senin için çok üzgünüm hayırlısı olsun seneye mutlaka doktora git :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BBA0C49E5

Alıntıları Göster
    Kullanıcı adını şimdimi değiştirdin yoksa hep böylemiydi ?
    Ne bu karamsarlık ? 4 yılda kazan 5 yılda kazan ne olcak ?
  • Geçmiş olsun hocam çok üzüldüm.
  • korkuyorumcesaretimkayıp K kullanıcısına yanıt
    adı reflor ishal ilacıdır ama ben sizin bahsettiğiniz durum başıma geldikçe içerim matematik sınavındada gece uyutmadı bile guruldamaktan bunu i içtim rahatım bide sabah evden 9 da çıkcaksan 7.30 gibi kalk bi tuvalete git oda ekstradan rahatlatabilir
  • Dostum geçmiş olsunda , yani ben böyle bir şey yapsam . bizimkiler yedi sülale bana ...,
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurcanbaysal

Dostum geçmiş olsunda , yani ben böyle bir şey yapsam . bizimkiler yedi sülale bana ...,

Benimkiler de merak etme
  • Çok üzüldüm ya nasıl bir talihsizlik abi bu ya? İnşallah bir yerlerden bu kaybını telafi edersin .. Allah yardımcın olsun ulan sınav sistemi sen var ya.. :(
  • Ankara ilahiyatta mi girdiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çelik.

Ankara ilahiyatta mi girdiniz?
    Geçmiş olsun aynı durumdayım..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.