Şimdi Ara

sıralı lpg sistemi uyum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
0
Favori
4.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • taktır brc ama fiyat fazla kardeşler. kırşehirde my-07 markası 1,650 tl... çok fahiş bir fiyat. indirim de deniliyor ama ben önceki tüm fiyatlara baktım bundan ucuzdu
    kriz nedeniyle deniliyor ama kriz nedeniyle +zam+zam+zam+zam yapıp sadece 1 kereye mahsus -indirim...
    üzüldüm koskoca firmanın indirim ilanına.. arkadaşım 1 ay önce my-07 yi 1,400 tl ye 10 taksit taktırdı. ben indiirim duyunca dedim 1,200 e falan inmiştir. ne göreyim aynı ürün 1 ay önce 1,400 tl iken şimdi 1,650.. siz yapın yorum
    benim er aklım almadı bir de rütbeliler konuşsun..
  • kafamiyice karıştı vallahi.
    kampanya-indirim- şok şok şok haberlerinde psikolojik sınırlar var. psikoloji uzmanı olmam hasabiyle işin içinde neler sezinlediğimi bilseniz..

• üsdat siz lpg forumlarından ayrılmayın bu forumların zaten bir piskatriste ihtiyiacı var biz burda arada bir birbirimize girerizde degilmi sayın arkadaşlar
  • Kaliteli diyorsun,
    Sonra BRC 1380 diyorsun,
    Yok olmadı 1650 diyorsun,
    Yok olmadı 1400 diyorsun,
    yok olmadı 1200 e düşmüştür diyorsun,
    Psikoloji uzmanıyım diyorsun,

Benim psikolojim buna dayanmaz...
    Benden pes arkadaşım

Kendine iyi bak olurmu !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruksevgili -- 14 Şubat 2009; 0:38:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: faruksevgili

Kaliteli diyorsun,
    Sonra BRC 1380 diyorsun,
    Yok olmadı 1650 diyorsun,
    Yok olmadı 1400 diyorsun,
    yok olmadı 1200 e düşmüştür diyorsun,
    Psikoloji uzmanıyım diyorsun,

Benim psikolojim buna dayanmaz...
    Benden pes arkadaşım

Kendine iyi bak olurmu !

faruk bey sizi suhulete davet ediyorum. niye mi çünkü;
    ben bu formda sadece bilgi edinmek için üyeyim. birilerini kötülemek-yüceltmek gibi bir kaygım yok. sizin söylediğiniz o fiyatlar benim uydurmam değil. lütfen istirham ediyorum. savunmacı mantıkla yaklaşmayın objektif bakın.kaliteli olsun diyorum doğru. çünkü ilk kea sıralı sistem bir cihaz taktıracağım herhalde bırakın da bu isteği bir müşteri olarak isteme hakkım olsun.
    1380 ve diğer rakamları ben demiyorum netten öğrendiklerimi formda paylaşıyorum ki bilgi sahibi olalım.1380 diye bir firmanın my-07 yi taktığı google de girip My-07 yazınca çıktı. 1650 tl yi aradım yetkili brc servisi kampanyadaki my-07 peşin fiyatıdır dediği için şaşırdığımı beyan ettim. 1400 tl ise 1 ay önce aynı markanın arkadaşımın arabasına takılan my-07 olduğunu beyan ettim. 1200 rakamı ise; "kampanya var" denilince kampanyadan önce 1400 e takılan bir cihazın kampanyada her halde 1200 olur diye düşündüren meblağdır.
    yani, ben hiçbir rakamı kafanızı karıştıracak şekilde söylemedim. bu tavrınız da beni incitti. sizden beklediğim, bir brc bayisi olarak kendinize güveen içerisinde olmanız ve bana olumlu yönlendirmeler yapmanız. yoksa elbette psikolojiniz dayanmaz.
    bilmem anlatabildim mi.
    saygılar sunarım, zaten ilk işim brc ye gidip son fiyatı almak olacak. olmazsa başka alternatifler olacak..

• sevgili ismailyagmur20
    burada tek er sizsiniz

Bakın hala espiri yapabililiyorum suhulete davete gerek yok :)

Ben bu kitin toptan satıcısı ve aynı zamanda montajcısıyım, Bu ürünün türkiye genelinde nerede kaça kadar esneyebileceğini nerede asla esnemeyeceğini çok iyi bildiğim için bu tepkim gayet normal,

Bu ürünü takmadığı halde ''Abi brc de takarım istersen ama parçası yok onun bişii olsa 3 ay beklicenmi diyen l.vuklarıda duyduk burada,''

Bu ürünü takmadığı halde ''abi onu biz 1200 tl ye takıyoruz ama enjektörleri ses yaptığı için sonra gelip söktürenler oldu onun için tavsiye etmiyorum onun yerine size en kaliteli XXXX markayı takalım 1800 tl ama sana 1700 olur diyenleride gördük,''

Sizin gibi farklı fiyatları çok eminmiş gibi burada lanse edip (Birde er nickli) insanların BRC hakkında olumsuzluklar ve belirsizliklerle dolu sahipsiz bir marka imajı veren insanlarıda gördük.

Bu forumlarda ATİKER i bu güne kadar parçaları plastik ve adi diye kimse eleştirmedi ama siz şafak otogazın sitesinde asım beye böyle bir soru yönelttiniz. Ve asım bey gibi sabırlı birini kızdırdınız

Başka bir yerde daha yazınızı gördüm ama şimdi arayıp bulamıyacağım yorgunum bugün c.tesi olduğu için yorgunum ve 14 şubat geleneğini yerine getirmek zorundayım vakit sorunum var arıyamıyacağım !

Sonuçta hangi markayı taktırıp !!! onu ön plana çıkaracağınızı merak ediyorum

Ama brc taktırmayacağından eminim dostum.
    Ben bu güne kadar birtek reason 666 da yanıldım.
    Oda yanıldım sayılmaz haala maçı kaybetmedim :)
    En azından hala lpg taktırmadı
    Sevi ile kalın

Zavollidede şöyle bişii buldum :)
    14 Şubat 2009; 0:26:59

--------------------------------------------------------------------------------

2006 corolla 1,4 16 v terra 97 beygir aracıma lpg taktırmak istiyorum.brc ve zavolli hangisini taktırmalıyım. ayrıca fiyatlar nasıl. brc için my-07 önerildi zavolli de ne var? gördüğüm kadarıyla zavolli den çok şikayet var. kırşehir den selamlar

Sonuçta çıkacak markayı billâhi çok merak etmeye başladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruksevgili -- 14 Şubat 2009; 22:04:13 >

• rütbeye girmeden,
    ben ilk defa lpg taktıracaak biri olarak elbette araştırma yapacağım.hiçbir marka benim babamın oğlu değildir. o nedenle söylenen her sözü formda veya ilgili bayilerin formlarında yazmam neden böyle kızdırıyo insanları anlamıyorum. ben gayet samimi bir şekilde piyasada sıkça kullanılan marklar hakkında aklıma takılanları soruyorum, zavolli doktor olan bacanağımın bmw sinw takıldı, lovato ve brc arkadaşlarımda takılı, atiker de arkadaşımda var. ben onların söylediği tavsiyeleri dinliyor değerlendiriyor ve formda da bilgi almak için uğraşıyorum. sonuçta artık eski devir bitti, araştıracaksın kafana takılanı soracaksın ve öyle karar vereceksin.
    bilinçli tüketici dedikleri bu. ben hiçbir formda hiçbir markaya hakaret etmedim, sadece "özgür platform " dur diye yazdım çevreden ve internetten öğrendiklerimi.
    sizce ne yapmalıyım. herşeye kulak kapatıp gidip ramses mi taktırsaydım? çünkü ilk olarak onu söyledi bir arkadaş. memnunum git araştırmana gerek yok hepsi aynı dedi. ama ben araştırarak brc, lovato, landirenzo gibi kaliteli markalrında olduğunu öğrendim. şimdi de araştırmaya devam edeceğim. ha eğer bu formda yanlış yaptımsa üyeliğimin iptaline asla kızmam. çünkü ben sizin önceden bu formda .... şöyle şöyle diyenleri gördük dediğiniz samimiyetsiz saygısız tiplerdenasla değilim.
    bu tavrınız gerçekten beni çok üzdü.
    madem bu formda şüpheler ifade edilmeyecekse ne işi olur bu formun? inan brc nin yetkileri ile görüştüm tüm bu duyduklarımı söyldim o kadar anlayışla karşıladılar ve yardımcı olmaya çalıştılar ki, diğer firmalarda aynı şekilde ama nedense bu formda siz çoook tepkilisiniz.
    yineliyorum: ben art niyetli değilim..bilgi edinemk isteyen birim..
    saygılarımı (hala) sunuyorum

• ayrıca şu yorumunuzu yanlışlıkla yada kızgınlıkla yazdığınızı düşünüyorum!
    """"Sizin gibi farklı fiyatları çok eminmiş gibi burada lanse edip (Birde er nickli) insanların BRC hakkında olumsuzluklar ve belirsizliklerle dolu sahipsiz bir marka imajı veren insanlarıda gördük."""
    ben hiçbir markayı karalamk için uğraşmıyorum. şayet hala böyle düşünüyorsanız ben bu formdan çıkartabilirsiniz ve sadece olumlu şeyler yazanları forma alırsınız. burası bir markanın sitesi dahi olsa (ki değil) bu şekilde bir ifade kullanılmamalıdır.
  • hayatımda ilk kez (evet abartmıyorum) bana sizin bu sözleriniz söylendi. siz tarafından
    ilerde siz de benim samimi olduğumu anlayacaksınız ama yinde inşallah erken anlarsınız.
  • ya er derken rütbede terfi etmişim kutlayalım..
  • tabiki hangi sistem taktırıcağını araştıracaksın ona göre karar vericeksin ama bazen fazla araştırmak iyi
    olmuyo insanın kafası karışıyo ama anladığım kadarıyla siz kararınızı vemişsiniz şimdiden hayırlısı olsun
    iyi günlerde kullanın.
  • yanılmıyorsam bu profil size ait?

"KIRŞEHİR merkeze bağlı Uzunaliuşağı Köyü...
    Cumhuriyet Üniv. Sos. Bİl. Enstitüsünde Din Psikolojisi alanında tezli Master bitirdi.
    Ankara Üniv. Sos Bİl. Enstitüsü nde Yüksek Lisans Yapmakta."

2009 yılı içersinde yada 2008 ikinci yarının sonlarına doğru kırşehirde yeni bir bayilik alınmadığına göre sizi normal bir kullanıcı olarak varsayıyorum;

hocam araştırmak iyidir, ama bazan işin ehli olanlar vardır, koskoca hyundai mühendisleri, fiat mühendisleri, chevroletin ve daihatsunun yetkilileri brc'de karar kılmışsa muhakkak bizim gözümüzden kaçan bazı şeyleri değerlendirip ona göre brc tercih etmişlerdir.

Siz de kafanızın karışmasına izin vermeyin, ucuz olan pahalıdır sözünü unutmayın, toyotanıza en yakışacak cihaz budur, hem aracınız prim yapar hem de tahmin ettiğim kadarıyla uzun süre kullanacaksınız dolaysıyla uzun süre hem kaliteli servis türkiye çapında, hem de her türlü yedek parça sıkıntısı yaşamassınız.

Saygılarımla, (her türlü sorunuzda burdayız)

quote:

Orjinalden alıntı: ismailyagmur20

ya er derken rütbede terfi etmişim kutlayalım..

• quote:

Orjinalden alıntı: ismailyagmur20

rütbeye girmeden,
    ben ilk defa lpg taktıracaak biri olarak elbette araştırma yapacağım.hiçbir marka benim babamın oğlu değildir. o nedenle söylenen her sözü formda veya ilgili bayilerin formlarında yazmam neden böyle kızdırıyo insanları anlamıyorum. ben gayet samimi bir şekilde piyasada sıkça kullanılan marklar hakkında aklıma takılanları soruyorum, zavolli doktor olan bacanağımın bmw sinw takıldı, lovato ve brc arkadaşlarımda takılı, atiker de arkadaşımda var. ben onların söylediği tavsiyeleri dinliyor değerlendiriyor ve formda da bilgi almak için uğraşıyorum. sonuçta artık eski devir bitti, araştıracaksın kafana takılanı soracaksın ve öyle karar vereceksin.
    bilinçli tüketici dedikleri bu. ben hiçbir formda hiçbir markaya hakaret etmedim, sadece "özgür platform " dur diye yazdım çevreden ve internetten öğrendiklerimi.
    sizce ne yapmalıyım. herşeye kulak kapatıp gidip ramses mi taktırsaydım? çünkü ilk olarak onu söyledi bir arkadaş. memnunum git araştırmana gerek yok hepsi aynı dedi. ama ben araştırarak brc, lovato, landirenzo gibi kaliteli markalrında olduğunu öğrendim. şimdi de araştırmaya devam edeceğim. ha eğer bu formda yanlış yaptımsa üyeliğimin iptaline asla kızmam. çünkü ben sizin önceden bu formda .... şöyle şöyle diyenleri gördük dediğiniz samimiyetsiz saygısız tiplerdenasla değilim.
    bu tavrınız gerçekten beni çok üzdü.
    madem bu formda şüpheler ifade edilmeyecekse ne işi olur bu formun? inan brc nin yetkileri ile görüştüm tüm bu duyduklarımı söyldim o kadar anlayışla karşıladılar ve yardımcı olmaya çalıştılar ki, diğer firmalarda aynı şekilde ama nedense bu formda siz çoook tepkilisiniz.
    yineliyorum: ben art niyetli değilim..bilgi edinemk isteyen birim..
    saygılarımı (hala) sunuyorum

pırpırınız hayırlı olsun :)
    Soru sormuyorsunuzki problem burada,
    (Sizin markada çok sorun varmış doğrumu) Bu soru değildir dostum bu suçlamadır ve direk müdafaayı gerektirir,
    Olay burada zaten ve siz soru sorduğunuzu sanıp mülayim bir yanıt bekliyorsunuz.

Ciddiyeti ile disiplini ile Türkiyemde lider bir markayı ayaklara düşmüş gibi millet tutturabildiğine, hissi uyandıracak bir soru sizin dediğiniz gibi bilgi amaçlı soru değildir.
    Bunu benim gibi herkes yanlış anlayacaktır.
    Kırıcı bir cümle kurmamaya çalıştığım halde, Ben sizin sorularınızı yanlış anladığımı düşünerek, sizi kırdıysam özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruksevgili -- 15 Şubat 2009; 11:14:28 >

• sorun halloldu kardeş...
    önemli olan birbirimizi anlamak..
    bakalım inşallah yarın brc bayiine uğrayacağım, fiyatta (peşin vereceğim için) anlaşabilirsek olacak.
    selametle
  • rütbe tebriği için de ayrıca reşekkürler..
  • sonuçları paylaşmaya ve yazmaya devam edin rütbeniz o oranda artacaktır :)
  • quote:

sonuçları paylaşmaya ve yazmaya devam edin rütbeniz o oranda artacaktır :)

Rütbe ne yahuAldırmayın böyle şeylere...
  • tabi çakmışsın 5 yıldız

quote:

Orjinalden alıntı: reason666

quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: mustafacec

tabi çakmışsın 5 yıldız

quote:

Orjinalden alıntı: reason666

quote:

Ben forumda uzun süredir varım.Profilime girerseniz ne kadar olduğunu görebilirsiniz tam olarak.

Ama ben rütbeyi hiç umursamıyorum.Daha doğrusu nerdeyse hiç,belli başlı yerler dışında.

Katkı sağladıkça hepinizin rütbesi artacaktır,şüpheniz olmasın.Donanımhaber güzel yer.Umarım uzun süre burada seviyeli ve güzel,işe yarar muhabbetler çevirir ve bu platfromdaki beraberliğimizi sürdürürüz.

Bu forumu seviyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.