Şimdi Ara

Sizce Metin2 Kapanana Kadar Kaç Server Olur ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktaki Gibi Metin2 TR Kapanana Kadar Kaç Server Olur Şuan 44 Server Var Ve Bence En Az 75 Olur.

• İyice cıvıttı bence. Ben oynadığım zaman sadece bir tane server vardı...
  • benım oynadıgımda 4 server vardı.
  • En fazla 60 server... bu cıvıklıkla da giderse zaten en fazla iki veya üç sene devam eder. Şuan bile eski oyuncuların çoğu dağıldı.
  • Metin2 nin kapanıcağını sanmıyorum. Şirket büyük kârlar elde ediyor ve bir sürü kişi çalışıyor oyunu ayakta tutmak için
  • herşeyin bir sonu vardır :) birsürü çalıştığı doğru gerçekten iyi kar elde ediyorlar ama iş çığrından çıkmaya başladı hilemi desen botmu desen yang satıcılarımı desen şu 3 şey gitse en az 15 milyon kişi oynar şuan 8 milyon galiba metin2 yi sevmiyenlerinin çoğu bu sorunlardan sevmiyor bu sorunlar olmasa bence çok emekli ve güzel bir oyun olur ve oyuncu kitlesi artar adam gibi birşey yapamadılarki şöyle botlara karşı yada hilelere yang satıcılarına çözüm tabi olmaz adam gene para kazanıp satar ama bence oyunun şeylerine baksınlar çok yüksek paraları olanları incelemeye alsınlar millete yang satıyormu diye falan onlarda banlasın ne güzel olurdu
  • Hile kalktı her oyuncu eskisi gibi kafasına göre hile açıp oynayamıyor. Asıl felaket botlar ve yang satıcıları oyuncunun aklına girdi, diyelim ki botlar kalktı board.metin2.org haricinde diğer forumlarda TL üzerinden yang, item ve karakter satışları yapılmakta bunu nasıl engelleyebilirler ki... Kısaca herkes çıkmaza girdi.
  • kimse bottan şikayet etmesin bence boşuna hergün küre-istiridye-dönüşüm ws. bk ları kimin sayesinde buluyosunuz ?
    onlar olmasa o itemler için 2 saat kasarmısınız ? Tabii ki hayır !
  • Bu metin2 asla kapanmaz pvp olsa kapanır ama türkden o kadar para kazanıyorki adamlar.Bu arada botlar Küre,İstiridye vb. şeyler satıyor demişsin ama o sattıklarından aldıkları parayla gidip pot item fln alıyorlar yine kasmaya.Botlardan hiçbir item almasak botlar bu kadar çoğalmazdı ama tabi birinin 185 m e sattığı beyaz inciyi bot 150 ye satınca kimse dayanamıyor alıyor

Düzenlediğim Yer:Metin2 nin kapanmıyacağını bazı banlananlar 2045'lere kadar banlanıyorya ondan anladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55SuperSpy55 -- 6 Temmuz 2011; 22:45:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huntertr00

kimse bottan şikayet etmesin bence boşuna hergün küre-istiridye-dönüşüm ws. bk ları kimin sayesinde buluyosunuz ?
    onlar olmasa o itemler için 2 saat kasarmısınız ? Tabii ki hayır !

Botlar kalksın. 2 saat değil 4 saatte uğraşır düşürürüm.
  • TEK SERVER VARDI ODA TURKEY
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutum9

TEK SERVER VARDI ODA TURKEY

Önceki gibi tek server olsa ne güzel olur.
  • Ben oynarken 4 server vardı. 4. serverda oynamıştım ve şu an adını bile hatırlamıyorum. Sanırım yakamozdu. Alesta 1. serverdı hatta. 17 level bi zihinsel savaşçım vardı. O günden sonra birsürü çar açtığım için hiçbiri gelişemedi. Onunla oynasaydım şimdiye minimum 80 leveldim : /
  • quote:

Orijinalden alıntı: terminx58

Ben oynarken 4 server vardı. 4. serverda oynamıştım ve şu an adını bile hatırlamıyorum. Sanırım yakamozdu. Alesta 1. serverdı hatta. 17 level bi zihinsel savaşçım vardı. O günden sonra birsürü çar açtığım için hiçbiri gelişemedi. Onunla oynasaydım şimdiye minimum 80 leveldim : /

Adım gibi eminim 99 olurdum. Eğer ilk karakterimi samarra'da bırakmayıp devam etseydim. Şuan zaten 99 lv olanların bir çoğu devir alınmış sonradan kasılmış karakterler... 1-99 lv kasan oyuncu sayısı nadir. Tabi gelecektekiler nasıl olur bilemiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.